Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Vážka

Je miminko, které přežilo děsivou tragédii, z rodiny Carvilleových, nebo Vitralových? Rozhodnutí je na soudech, protože identitu holčičky nelze nijak dokázat. Je přesto možné, že po dlouhých osmnácti letech pravdu odhalí starý novinový článek?

Lyse-Rose nebo Emily?


Když se ve Francii těsně před Vánoci zřítí letadlo, vypadá to, že všichni zahynuli. Pak ale záchranáři najdou poblíž letadla živé miminko. Jenže na palubě letadla byly dvě děti v tomto věku. A protože se tak stalo v době, kdy testy DNA jsou ještě věcí neznámou, stojí policie před těžkým rozhodnutím: je miminko Lyse-Rose z bohaté a vlivné rodiny Carvilleových, nebo pochází Emily z obyčejné rodiny Vitralových? Nakonec je dítě prohlášeno za Emily. Carvilleovi se s tím ale nechtějí smířit a najmou si soukromého detektiva, který má dokázat, že dítě patří jim.

Osmnáct let pátrá bývalý policista ve Francii i v Turecku, ale marně. Rozhodující důkaz se mu najít nepodaří. Když už chce se vším skončit, padne jeho zrak na staré noviny, kde se o případu psalo. Vše se mu náhle spojí a on pochopí, jak to bylo.

Byla nalezeným dítětem Lyse-Rose, Emily, anebo bylo všechno úplně jinak a někdo celou tu dobu se všemi postavami dramatu obratně manipuloval?

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Motto
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Vážka.


Motto-AM

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.


Účastí v soutěži souhlasíte, že Vaše emailová adresa bude předána Albatros Media, a. s.

Do soutěže bylo odesláno 2155 tipů.

Kdo vyhrál?

a.k (2156), jaro49 (2159), ko21 (2160)

Správná odpověď

Odkud letělo letadlo, které se zřítilo ve Francii?
Z Istanbulu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVážka (Bussi, Michel)
Když se ve Francii těsně před Vánoci zřítí letadlo letící z Istanbulu, vypadá to, že všichni zahynuli. Pak ale záchranáři najdou poblíž letadla živé miminko. Jenže na palubě letadla byly… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.