Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 čínské thrillery Sál smrti

Detektiv Li Jen se musí postavit nejen nelidskému monstru, které má na svědomí osmnáct znetvořených žen, ale i svým vlastním nočním můrám. Podaří se mu společně s šanghajskou policistkou Mej-Ling objasnit hrůzný čin?

Zločin, který v Číně nemá obdoby


Margaret Campbellová a Li Jen ve třetím díle čínských thrillerů.

V hromadném hrobě v Šanghaji je nalezeno osmnáct znetvořených a rozřezaných ženských těl. Li je na místo činu vyslán, protože objevené mrtvoly mohou souviset se starou nevyřešenou vraždou v Pekingu. Čeká ho pohled na hrůzný zločin, jaký v Číně dosud nemá obdoby.

Margaret mezitím musí čelit pochybnostem ohledně složitého vztahu s Lim. Když se po pohřbu svého otce vrátí ze Spojených států, zjistí, že jejich společný život, milostný i pracovní, může být nyní v ohrožení. Mej-Ling, zástupkyně velitele kriminálního oddělení v Šanghaji, s Lim úzce spolupracuje a podle všeho nechce zůstat pouze u toho. Jak může Margaret, „cizí ďábel“, soupeřit se ženou, která je Limu po všech stránkách blíž?

Když vyšetřovatelé při pitvách odhalí strašlivé okolnosti šanghajských vražd, s hrůzou si uvědomí, že mají co do činění s nelidským monstrem. Čím déle jsou chladnokrevnému zabijákovi na stopě, tím je jistější, že se budou muset postavit nejen jemu, ale i vlastním nočním můrám.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Sál smrti.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte třetí případ pro detektiva Li JenaDo soutěže bylo odesláno 1485 tipů.

Kdo vyhrál?

andreaorlikova (1485), Shakespeare (1486)

Správná odpověď

Kolik dílů celkem má série čínských thrillerů?
6
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSál smrti (May, Peter)
Čínské thrillery 3
Margaret Campbellová a Li Jen ve třetím díle čínských thrillerů V hromadném hrobě v Šanghaji je nalezeno osmnáct znetvořených, rozkouskovaných ženských těl. Li je vyslán na místo, protože objevené mrtvoly mohou… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.