Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 humorné knihy Mládí

Úspěšné životy hudebního skladatele a filmového režiséra se pomalu chýlí ke konci. Proto se tito přátelé rozhodli, že si užijí dovolenou v luxusním hotelu a při té příležitosti si zavzpomínají. Přidejte se k nim i vy a přečtěte si jejich příběhy.

Dialogy úspěšných mužů na sklonku života


V luxusním lázeňském hotelu ve švýcarských Alpách tráví dovolenou dva osmdesátiletí přátelé, umělci, Fred Ballinger a Mick Boyle, a vzpomínají na své bohaté a úspěšné životy hudebního skladatele a filmového režiséra, obklopeni dalšími zajímavými a excentrickými hosty – jihoamerickou fotbalovou legendou, slavným hercem z Kalifornie nebo současnou Miss Universe. Zatímco Ballinger tráví čas odpočinkem a zprvu odmítá i žádost anglické královny o uvedení své nejúspěšnější skladby při příležitosti oslav narozenin prince Filipa, Boyle pracuje na svém novém a pravděpodobně posledním filmu s pěticí mladých scenáristů, doufaje v mistrovské dílo.

Kniha ve formě scénáře je psána duchaplnou a zábavnou formou, jejíž hlavní osu tvoří nahořkle vtipné dialogy úspěšných mužů na sklonku života. To vše v přímé konfrontaci s ostatními osamělými hosty hotelu, kteří se v přepychu pokoušejí pošetile taktéž zastavit „svůj“ čas.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Mládí.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o nahořkle vtipné dialogy o stárnutíDo soutěže bylo odesláno 687 tipů.

Kdo vyhrál?

patril (687), salmek (687)

Správná odpověď

Jak se jmenuje film natočený podle knihy Mládí?
Mládí
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMládí (Sorrentino, Paulo)
Scénář k filmu, který se čte jako román. V luxusním lázeňském hotelu ve švýcarských Alpách tráví dovolenou dva osmdesátiletí přátelé, umělci, Fred Ballinger a Mick Boyle, a vzpomínají na své bohaté… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.