Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 fantasy knihy Jiskra v popelu

Laia je dívkou z lidu Učenců, který je utlačován vojáky Impéria. Naproti tomu Elias je nejlepším vojákem na šerosrázské akademii, i když je pronásledováním Učenců znechucen. Jak se tito dva hrdinové setkají a čemu budou muset čelit?

Vydejte se do Impéria


Své tělo a krev zaslibte Impériu. Srdce si však ponechte.

Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy, která se odehrává v brutálním světě připomínajícím Římskou říši.

Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod krutou nadvládou válečnického Impéria. Když je její bratr zatčen za velezradu, nabídnou jí učenečtí povstalci bojující proti Impériu dohodu: pokud se nechá prodat jako otrokyně na imperiální vojenskou akademii Šerosráz a bude pro ně špehovat, odboj zachrání jejího bratra před popravou.

Elias, nejlepší voják na šerosrázské akademii, je znechucený pronásledováním a zabíjením Učenců a rozhodne se dezertovat. Než však stačí utéct, dostane příkaz zúčastnit se zkoušek, nemilosrdného klání, z něhož má vzejít nový válečnický císař. Prohrát znamená okamžitou smrt, zvítězit znamená ztratit vlastní duši.

Když se Laiiny a Eliasovy cesty na Šerosrázu zkříží, oba zjistí, že jejich osudy jsou propletené víc, než by si kdy dokázali představit, a že jejich rozhodnutí může změnit budoucnost celého Impéria.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Jiskra v popelu.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o první díl nové dystopické fantasyDo soutěže bylo odesláno 1639 tipů.

Kdo vyhrál?

futurum (1639), Milunka21 (1641)

Správná odpověď

Která společnost vlastní filmová práva ke knize Jiskra v popelu?
Filmové studio Paramount Pictures
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeJiskra v popelu (Tahirová, Sabaa)
Své tělo a krev zaslibte Impériu. Srdce si však ponechte. Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy, která se odehrává v brutálním světě… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.