Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Matkou ze dne na den

Sophie kdysi slíbila své kamarádce Carrie, že kdyby se cokoliv stalo, ujme se jejích dvou dcer. Na slib během času úplně zapomněla a rozhodně nepočítala s tím, že by Carrie mohla zemřít. A pak se ze dne na den stává matkou dvou dětí.

Co je v životě opravdu důležité


Bezvýhradná láska existuje. Jen člověk musí mít koho milovat.

Sophie a Carrie byly kamarádky od dětství, ale během posledních let se jedna druhé ztratily. Carrie se rozhodla pro rodinný život v malém městě, zatímco Sophie si buduje skvělou kariéru v Londýně. Nemá sice moc času na muže, zato ji čeká další povýšení, má úžasnou sbírku bot a kočku, která ji nikdy nezklame.

Jenže pak se Sophie dozví, že Carrie zemřela a že se nemá kdo postarat o její dvě malé dcerky. Otec holčiček je nezvěstný a jejich babička je sama odkázaná na ústavní péči. Kdo zbývá? Sophie: dávná přítelkyně z dětství, která Carrii slíbila, že se dětí ujme, pokud by došlo k nejhoršímu. A ten den teď nastal…

Rowan Coleman napsala další chytrý, vtipný a emocemi nabitý román. Za hrdinku tentokrát zvolila ženu, která se stala matkou doslova ze dne na den, naprosto nepřipravená a beze špetky zkušenosti. Ze sebevědomé manažerky se stává bezradná osoba, která si zpočátku absolutně neví rady, ale postupně díky holčičkám začíná chápat, co je pro ni v životě opravdu důležité. A především zjišťuje, že bezvýhradná láska skutečně existuje. Jen člověk musí mít koho milovat.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Matkou ze dne na den.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte inteligentní román o bezvýhradné lásceDo soutěže bylo odesláno 1809 tipů.

Kdo vyhrál?

kistka (1812), alijan (1812), Lube (1815)

Správná odpověď

Kolik dětí má Rowan Coleman?
Pět dětí.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeMatkou ze dne na den (Coleman, Rowan)
Bezvýhradná láska existuje. Jen člověk musí mít koho milovat. Sophie a Carrie byly kamarádky od dětství, ale během posledních let se jedna druhé ztratily. Carrie se rozhodla pro rodinný život v… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.