Získejte inteligentní román o bezvýhradné lásce

Matkou-ze-dne-na-den-perex
Sophie pracuje jako manažerka v Londýně, má úžasnou sbírku bot a kočku, která jí prozatím stačí. Na muže nemá čas a po dětech zrovna nijak netouží, jenže osud vše zařídí úplně jinak, než si sama Sophie naplánovala.

Co je v životě opravdu důležité

Bezvýhradná láska existuje. Jen člověk musí mít koho milovat.

Sophie a Carrie byly kamarádky od dětství, ale během posledních let se jedna druhé ztratily. Carrie se rozhodla pro rodinný život v malém městě, zatímco Sophie si buduje skvělou kariéru v Londýně. Nemá sice moc času na muže, zato ji čeká další povýšení, má úžasnou sbírku bot a kočku, která ji nikdy nezklame.

Jenže pak se Sophie dozví, že Carrie zemřela a že se nemá kdo postarat o její dvě malé dcerky. Otec holčiček je nezvěstný a jejich babička je sama odkázaná na ústavní péči. Kdo zbývá? Sophie: dávná přítelkyně z dětství, která Carrii slíbila, že se dětí ujme, pokud by došlo k nejhoršímu. A ten den teď nastal…

Rowan Coleman napsala další chytrý, vtipný a emocemi nabitý román. Za hrdinku tentokrát zvolila ženu, která se stala matkou doslova ze dne na den, naprosto nepřipravená a beze špetky zkušenosti. Ze sebevědomé manažerky se stává bezradná osoba, která si zpočátku absolutně neví rady, ale postupně díky holčičkám začíná chápat, co je pro ni v životě opravdu důležité. A především zjišťuje, že bezvýhradná láska skutečně existuje. Jen člověk musí mít koho milovat.

 

Matkou ze dne na den

Autorka: Rowan Coleman

Vydalo: nakladatelství Domino
Překlad: Květa Palowská
Počet stran: 416
Vazba: pevná s přebalem
Vydáno: 2/2016
ISBN: 978-80-7498-130-2

Přečtěte si více o knize Matkou ze dne na den, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Domino.

Nakladatelství Domino vzniklo v roce 1997. Mnohé se od té doby změnilo, základ však zůstává stejný: ve všech edicích se čtenářům snaží nabídnout pouze takové knihy, které stojí za to číst. Už sedmnáct let vydává knihy mnoha žánrů a autory, kteří patří mezi světovou špičku.

 

O autorce

Rowan-ColemanRowan Coleman žije se svým manželem a pěti dětmi v poněkud přeplněném domě v hrabství Hertfordshire. Snaží se skloubit psaní s péčí o rodinu, zejména pak o dvojčata v batolecím věku, jejichž největším koníčkem je chůze rozdílnými směry. Rowan miluje spánek. Vlastně miluje i prosté sezení, v ideálním případě doplněné o sledování filmu. Ráda by prožila každý den jako představitelka hlavní role nějakého muzikálu, ale starší dcera jí nedávno zakázala zpívat na veřejnosti.
Rowan je regulérní dyslektička, přesto si psaní zvolila za svou hlavní profesi. A ve svých knihách se věnuje velkým tématům, která ovšem pojímá v podobném tónu, jakým je psán předchozí odstavec: bez sentimentu, sladkobolnosti a klišé. Rowaninou nejúspěšnější knihou je Kniha vzpomínek. Zaslouženě. Příběh čtyřicetileté matky dvou dcer, která trpí Alzheimerovou chorobou v pokročilém stádiu, je napsán s takovou autorskou bravurou, že vás – vlastně paradoxně – naplní nadějí.
(Zdroj informací a fotografie: nakladatelství Domino)

 

Vyhrajte knihu Matkou ze dne na den

Sophie a Carrie byly v dětství nerozlučné kamarádky, jenže jejich přátelství se postupně vytratilo, když každá z nich zamířila jiným směrem. Zatímco Carrie žila svůj spokojený rodinný život se svými dvěma dcerami, Sophie se v Londýně soustředila na kariéru, což jí vyneslo blížící se povýšení. Jednoho dne se však Sophie dozví, že Carrie náhle zemřela a o její holčičky se nemá kromě ní kdo postarat. Nezkušená kariéristka se tak ze dne na den stává matkou na plný úvazek a má rozhodně co dohánět. Ačkoli si ze začátku neví rady, postupně zjistí, že úspěšná kariéra není tím nejdůležitějším a nejlepším, co by mělo naplňovat její život. Štěstím vás naplní i to, když máte někoho, koho můžeme milovat, jak vám ukáže další z románů oblíbené autorky Rowan Coleman.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Matkou ze dne na den vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Matkou ze dne na den
probíhá od 12. do 25. února 2016.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Související soutěž

Soutěž o 3 romány Matkou ze dne na den

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeMatkou ze dne na den

Coleman, Rowan

Domino, 2016

Získejte inteligentní román o bezvýhradné lásce - DISKUZE

Počet reakcí: 2
  1. Lube napsal:

    Dobrý den, i já jsem dnes obdržela výhru-knížku Matkou ze dne na den. Rádi si ji všichni přečteme. Děkuji pěkně.

  2. kistka napsal:

    Dobrý den, dnes jsem obdržela výhru – knížku Matkou ze dne na den. Zaujala mě již při soutěži, těším se na čtení. Moc děkuji.

Napsat komentář