Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Pečená zebra

Poznejte v nové knize Ivy Pekárkové naivní i méně naivní dívky, které mají společnou jedno věc – všechny jsou doslova okouzlené tmavou pletí Afričanů. Čím je černoši tak přitahují? To a mnohem více si můžete právě nyní přečíst.

Cesta po Africe s vynikajícím průvodcem


Odkud se berou všechny ty podivné existence, černé jako noc, které se potloukají po Praze a zjevně dělají něco nekalého? Co české holky vidí na černoších a proč jim některé tolik nadbíhají? A jak vůbec funguje soužití s Afričany v našich poměrech?

Iva Pekárková už dobře patnáct let sleduje černo-bílý cvrkot v Čechách, na Moravě a ve Slezsku a teď na základě svých pozorování napsala román. Zobrazila v něm realitu takovou, jaká je. Vystupují tu naivní i méně naivní dívky okouzlené bohatstvím, drogami i sexem, protřelí překupníci z Afriky a spousta dalších obyčejných i neobyčejných lidí, jaké v Česku potkáte.

Pečená zebra je psaná s autorčiným obvyklým nadhledem, vtipem a pochopením, postavy jsou trojrozměrné a plné života, každý příběh podložený skutečnou událostí. Přečíst si Pečenou zebru, to je tak trochu jako cestovat po Africe s vynikajícím průvodcem.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Pečená zebra.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte knihu popisující černo-bílý cvrkot v ČecháchDo soutěže bylo odesláno 1210 tipů.

Kdo vyhrál?

dvorakoj (1211), Jirkam (1211), Sona (1211)

Správná odpověď

Kdy vyšla kniha Pečená zebra?
V listopadu loňského roku.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePečená zebra (Pekárková, Iva)
Odkud se berou všechny ty podivné existence, černé jako noc, které se potloukají po Praze a zjevně dělají něco nekalého? Co české holky vidí na černoších a proč jim některé… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.