Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 krimiromány Dobrý život

Caroline a Caine si kdysi před oltářem slíbili, že spolu budou, dokud je smrt nerozdělí, a Caroline tomuto slibu hodlá dostát, i když se jejich manželství snaží rozvrátit mladá Jenny. Cain ji sice miluje, ale Caroline se svého muže v žádném případě nemíní vzdát.

Dokud nás smrt nerozdělí


Nejlepší věci v životě nejsou nikdy zadarmo.

Cain Moran je legendou londýnského podsvětí. Má všechno, co si jen člověk může přát. Tedy… dlouho si to myslel. Pak ale potkal mladičkou Jenny, kterou na rozdíl od všech ostatních nezajímá jeho postavení ani peníze. Ona prostě jen chce být s ním.

Zamilovat se do Jenny bylo pro Caina snadné. To těžší ho teprve čeká: bude muset oznámit své ženě, že se chce rozvést. Caroline však nechce o rozvodu ani slyšet: slib „dokud nás smrt nerozdělí“ je odhodlána dodržet za každou cenu. A začne se svému nevěrnému muži i jeho milence mstít.

Když je Cain odsouzen na doživotí, Caroline se může začít radovat, že dosáhla svého. Jen oddaná Jenny se nevzdává a dále si hýčká svůj sen, že když vydrží čekat dostatečně dlouho, jednoho dne bude moci s Cainem začít žít. Bude to dobrý život, ujišťuje sama sebe – protože netuší, že další těžké zkoušky na ni teprve čekají.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Dobrý život.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o případ pomstychtivé manželkyDo soutěže bylo odesláno 2189 tipů.

Pro současné hlasování z několika účtů na jedné IP adrese jsme byli nuceni vyřadit některé soutěžící. Prosím, dodržujte Pravidla soutěží!

Kdo vyhrál?

Leni07 (2194), vrbik5 (2195), MarketaP (2195)

Správná odpověď

Kolik knih napsala Martina Cole?
Více než dvacet knih.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDobrý život (Cole, Martina)
Nejlepší věci v životě nejsou nikdy zadarmo. Cain Moran je legendou londýnského podsvětí. Má všechno, co si jen člověk může přát. Tedy... dlouho si to myslel. Pak ale potkal mladičkou Jenny,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.