Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 sci-fi Doctor Who: 11 doktorů, 11 příběhů

Jedenáct povídek, které mají společného hlavního hrdinu, obsahuje nejen překvapivé zápletky a dobrodružství, ale zavede vás také na všechna možná i nemožná místa vesmíru. Vydejte se s Doktorem na cestu i vy.

11 inkarnací Pána času


Soubor povídek slavných autorů k výročí vysílání první epizody kultovního seriálu Pán času (Doctor Who) je nabitý překvapivými zápletkami, které se odehrávají na možných i nemožných místech vesmíru, je plný humoru a samozřejmě Doktorů! Každá povídka představuje jednu z inkarnací Pána času. Jednou nás zavede do starověkého Babylonu, podruhé na planetu vytvořenou podle vzoru Las Vegas, jindy na vesmírnou stanici v podobě obřího stromu.

Doktor s humorem a lehkostí sobě vlastní řeší různé záhady, například kde se ve vikingské vesnici vzaly elektrické kabely a jak to vlastně bylo se starými severskými bohy, co mění lidi v Nevadské poušti v hromádky černého slizu, kdo přepsal celý vesmír a způsobil, že jsou Dalekové mírumilovní, nebo proč osoby ve zvířecích maskách skupují domy na Zemi za astronomické sumy a kam zmizela Polly.

Slavná jména autorů a snad ještě slavnější fenomén v podobě Pána času zaručují skvělou zábavu a napínavé čtení, jež budete jen těžko odkládat.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát
knihu Doctor Who: 11 doktorů, 11 příběhů.


logo-Knihcentrum

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte soubor povídek k výročí seriálu Pán časuDo soutěže bylo odesláno 732 tipů.

Kdo vyhrál?

miuka (732), m.antoinetta (733)

Správná odpověď

Kdy se v Británii začal vysílat seriál Pán času?
V roce 1963.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDoctor Who: 11 doktorů, 11 příběhů (Kolektiv autorů)
Soubor povídek slavných autorů k 50. výročí vysílání první epizody kultovního seriálu Pán času (Doctor Who) je nabitý překvapivými zápletkami, které se odehrávají na možných i nemožných místech vesmíru, je… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.