Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 napínavé knihy Cizinec

Když se o osobě, kterou milujete, dozvíte šokující pravdu, obrátí se celý vás život vzhůru nohama. Právě to se stalo Adamovi, kterému tajemný cizinec prozradil, že jeho žena své těhotenství pouze fingovala, což spustí doslova lavinu událostí.

Tajemný cizinec odnikud


Světový bestsellerista Harlan Coben přichází se svým dosud nejskandálnějším thrillerem o tom, jak se mohou dobře míněné lži v nepravých rukou změnit ve smrtící pasti.

Cizinec se vynoří odnikud – možná v baru, možná na parkovišti, možná v supermarketu. Nikdo ho nezná. Nikomu není jasné, proč to dělá. Ale informace, které má, se nedají popřít. Zašeptá vám do ucha pár slov, rozmetá jimi váš svět na kousky a zmizí.

Adam Price to právě zažil – ideální manželství, dva skvělí synové, velký dům, výborná práce… Pak mu jeden cizinec prozradil tajemství o minulosti jeho ženy Corinne a Adamova iluze dokonalého života se rozplyne, jako by snad ani nikdy neexistovala. Čím hlouběji se však Adam noří do odhalení Corinniny zrady, tím víc mu dochází, že za vším stojí někdo, kdo se rozhodl lidem životy nejen ničit, ale i brát…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Knižní klub vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Cizinec.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o tvrdou pravdu z úst tajemného mužeDo soutěže bylo odesláno 2408 tipů.

Kdo vyhrál?

Aine (2409), milku (2409), 00Marie99 (2411)

Správná odpověď

Kde se Adam setkal s cizincem?
V baru.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeCizinec (Coben, Harlan)
Světový bestsellerista Harlan Coben přichází se svým dosud nejskandálnějším thrillerem o tom, jak se mohou dobře míněné lži v nepravých rukou změnit ve smrtící pasti. Cizinec se vynoří odnikud – možná… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.