Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 psychothrillery Nezvěstná

David Joseph přišel před šesti lety o manželku i o dceru a v době, kdy se s ním Emma setkala, byl zlomený smutkem. Přesto se jim těžké chvíle podařilo společně překonat a vybudovat novou rodinu. Ovšem jen do chvíle, kdy na dveře zaklepe minulost.

Nezvaný host


Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera.

Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě?

Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život. Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Nezvěstná.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte nebezpečný případ plný podvodů a lžíDo soutěže bylo odesláno 2145 tipů.

Kdo vyhrál?

LUKAN (2145), petka707 (2145), Nellinka (2145)

Správná odpověď

Jak se jmenovala předchozí kniha Rachel Abbottové?
Spi sladce
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNezvěstná (Abbottová, Rachel)
Jedno temné tajemství. Jeden akt pomsty.
Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera. Nyní,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.