Vyhrajte nebezpečný případ plný podvodů a lží

Nezvestna-perex
Manželé Josephovi zažili ve svém životě každý velkou tragédii, nyní se konečně našli, jsou šťastní a užívají si svého krásného syna Ollieho. Ovšem jen do té doby, než se na jejich prahu objeví nezvaný host, který rodinnou idylu naruší.

Nezvaný host

Když Emma Josephová potkala svého pozdějšího manžela Davida poprvé, byl zlomený zármutkem. Jeho první žena tragicky zahynula při autonehodě. A z místa nehody záhadně zmizela i jejich šestiletá dcera.

Nyní, o šest let později, Emma věří, že bolestná léta už jsou za nimi. S Davidem si vybudovali nový život a mají krásného syna Ollieho. Vtom ale do jejich životů vstoupí nezvaný host a jejich svět se vychýlí z osy. Emma už se necítí v bezpečí. Jak to tenkrát bylo doopravdy? A proč má takový strach o sebe i o své dítě?

Když zoufalá Emma požádá o pomoc svého dávného přítele detektiva Toma Douglase, dá v sázku celý jejich život. Brzy se začne rozplétat síť podvodů a lží, která oběma naprosto otřese.

 

Nezvěstná

Autorka: Rachel Abbottová

Vydalo: nakladatelství Mladá fronta
Překlad: Milan Lžička
Počet stran: 312
Vazba: pevná s přebalem
Vydáno: 11/2015
ISBN: 978-80-204-3869-0

Přečtěte si více o knize Nezvěstná, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Mladá fronta.

Nakladatelství Mladá fronta bylo založeno již v roce 1945 a v současné době se právem řadí mezi největší a nejúspěšnější vydavatelské domy v České republice. Své dobré jméno staví nejen na mnohaletých zkušenostech, ale hlavně na profesionalitě, odbornosti a dynamickém růstu. Tomu logicky odpovídá i pestré portfolio titulů, které vydává.

 

Ukázka z knihy

„Haló?“
„Caroline, už jste doma?“
Hlas jí byl matně povědomý, přesně si ho však zařadit nedokázala. Oči nespouštěla z překážky před sebou. Zastavila a odepnula si pás.
„Ještě ne. Proč? Kdo volá?“
„Poslouchejte mě. V žádném případě nesmíte s autem zastavit. Ať se děje, co se děje, za žádnou cenu nezastavujte.“ Muž hovořil tiše a rychle. „Jeďte domů. Jeďte rovnou domů. Posloucháte mě?“
Panika v hlasu z telefonu odrážela Carolinino sílící zděšení. Byla na vážkách.
„Ale tady stojí přes silnici auto a někdo je zřejmě vevnitř. Možná je tomu člověku zle, anebo měl nehodu. Proč nesmím zastavit? Co se děje?“
„Prostě udělejte, co vám říkám, Caroline. Hlavně nevystupujte. Okamžitě na to šlápněte, to auto objeďte a už kvůli nikomu ani ničemu nezastavujte. Prostě to udělejte.“

 

Vyhrajte knihu Nezvěstná

David Joseph přišel při tragické nehodě o manželku Caroline i o dceru Natashu. Ta však nezemřela, ale ztratila se neznámo kam a pátrání po ní nikam nevedlo. Po čase se David rozhodl znovu oženit a útěchu hledá ve svém synovi Olliem. Společně se svou novou ženou Emmou tvoří šťastnou rodinu, jenže jednoho dne jejich klidné a harmonické soužití končí a vše se rázem mění. Za dveřmi se totiž objeví ztracená dcera, ze které Emma nemá, ačkoli se snaží, žádnou radost. Nejde však o žárlivost, jak by se mohlo zdát, ale cítí z Natashy jakési nebezpečí. A její intuice se záhy ukáže jako správná. Co se stane? A podaří se při vyšetřování čerstvé tragédie odhalit i to, jak to bylo ve skutečnosti s podivnou autonehodou před šesti lety? To si přečtěte v dalším psychothrilleru Rachel Abbottové, jejíž předchozí kniha Spi sladce sklidila po celém světě obrovský úspěch.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Nezvěstná vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Nezvěstná
probíhá od 22. ledna do 4. února 2016.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz

Související soutěž

Soutěž o 3 psychothrillery Nezvěstná

Doporučení:

Související knihy

zobrazit info o knizeNezvěstná
Jedno temné tajemství. Jeden akt pomsty.

Abbottová, Rachel

Mladá fronta, 2015

Vyhrajte nebezpečný případ plný podvodů a lží - DISKUZE

Počet reakcí: 2
  1. Nellinka napsal:

    Dobrý den,

    před měsícem jsem vyhrála knihu Nezvěstná. Bohužel i tato kniha je nezvěstná. Děkuji za odpověď.

Napsat komentář