Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 inteligentní romány Není co ztratit

Rose Pritchardová dlouhá léta trpí v nesnesitelném manželství s tyranem, přesto se stále nemůže odhodlat jej opustit. Jednoho dne však dostane pohlednici, která vše změní. Jaký vzkaz může zapříčinit takovou změnu?

Útěk od tyrana plný otázek


Některá rozhodnutí jsou těžká jen do té chvíle, kdy je uděláme. Pak už se jen sami sebe ptáme, proč jsme je tak dlouho odkládali.

Rose Pritchardová se odhodlávala dlouho, snad až příliš dlouho. Odejít od násilnického manžela není tak snadné, jak by se mohlo nezasvěceným zdát, a tak Rose dlouhá léta setrvávala v nesnesitelném soužití. Z černé díry beznaděje ji vytáhla docela obyčejná pohlednice: pár laskavých slov od člověka, s nímž se setkala před lety, jen na pár chvil. Tak málo stačilo, aby zdeptaná Rose pochopila, že musí odejít. Že nemá co ztratit. Že může jenom získat.

Utíká s několika narychlo sbalenými kousky oblečení a se sedmiletou dcerkou Maddie. Když se uprostřed noci ocitá na prahu vesnického penzionu, uvědomí si, že teď už skutečně není cesty zpět. Ve stejné chvíli se začne trápit pochybnostmi: neudělala strašlivou chybu? Nehoní se za nesmyslnou chimérou? Bude si umět vybudovat úplně nový život?

Ať už bude odpověď na všechny znepokojivé otázky jakákoli, jisté je jedno: že Rose zkrátka nezbývá nic jiného, než aby se pro sebe a pro svou dceru pokusila vybudovat lepší život. I kdyby ji to mělo stát cokoli.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Není co ztratit.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o román, ve kterém není cesty zpětDo soutěže bylo odesláno 1745 tipů.

Kdo vyhrál?

kratol (1745), Paja2401 (1745), Hojaro (1747)

Správná odpověď

Co má Rowan Coleman na veřejnosti zakázáno svou dcerou?
zpívat
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNení co ztratit (Coleman, Rowan)
Některá rozhodnutí jsou těžká jen do té chvíle, kdy je uděláme. Pak už se jen sami sebe ptáme, proč jsme je tak dlouho odkládali. Rose Pritchardová se odhodlávala dlouho, snad až… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.