Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 satirické knihy To je Život!

Co vše vyvolá jeden kámen vržený do davu? Především velké změny v životě studentky akademie Aurélie. Když svůj projekt vymýšlela, ani v nejmenším jí nedošlo, jak vše může skončit. A jak to celé bylo, si právě nyní můžete přečíst.

Zákon schválnosti


Když studentka pařížské akademie Aurélie vrhne v rámci svého uměleckého projektu mezi spoluobčany kámen, zákon schválnosti se už postará o to, aby zažila týden divotvorných kalamit. Co si počít s batoletem, které trefila a dostala za trest na hlídání? Poradí jí s tím nadělením ztřeštěná kamarádka? Nebo dívku konečně spasí princ na bílém koni, který doteď ne a ne dorazit?

Nejlepší kniha vyhlášeného britského satirika se v rozevláté atmosféře města nad Seinou vysmívá všemu a všem: trefuje se do našich strachů a tiků maskovaných sebejistou existencí, do opičáren a pofiderních mód, do francouzsko-anglické řevnivosti, do mediálních nafoukanců, ba i do prvního muže státu s chotí.

A jako v každé správné gogolovské frašce lze i v Rhodesově světě spoléhat na prorocký „smích přes slzy“. Stačí zajít do kina nevalné pověsti, kde nahý performer na výstavě nazvané Život zodpoví nejtajuplnější otázku ze všech: Jaký má naše pinožení smysl?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Leda vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu To je Život!.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o román plný britského humoru a satiryDo soutěže bylo odesláno 1054 tipů.

Kdo vyhrál?

LUKAN (1054), Tagonpen (1054), bobisekP (1054)

Správná odpověď

Kde se narodil spisovatel Dan Rhodes?
V Devonu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTo je Život! (Rhodes, Dan)
Když studentka pařížské akademie Aurélie vrhne v rámci svého uměleckého projektu mezi spoluobčany kámen, zákon schválnosti se už postará o to, aby zažila týden divotvorných kalamit. Co si počít s… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.