Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy rozhovorů Sladký život

Stojí vám vaše zdraví za trochu úsilí? Nechcete se zařadit mezi zhruba 800 tisíc obyvatel naší republiky, kteří jsou ohroženi cukrovkou druhého typu? V tom případě si přečtěte knihu MUDr. Karla Kubáta a začněte bojovat včas.

O cukrovce s Giordanem Brunem


Sladky-zivot-09-ukazka

Vývoj člověka. Někde jsme zřejmě sešli ze správné cesty.Na počátku třetího tisíciletí člověk ovládl přírodu. Ovládl celý svět, a dokonce vkročil i do vesmíru. A přesto jej dosud trápí nemoci, které sice mají poměrně jednoduché příčiny, ale v konečném stavu jsou již nevyléčitelné. Mezi nejdůležitější patří cukrovka, diabetes mellitus. I této nemoci však můžeme uniknout – i když nás to bude přeci jen stát trochu úsilí…

Kniha má za cíl vysvětlit, jaké jsou příčiny cukrovky a co je zapotřebí, abyste zůstali zdrávi. Tam, kde by pravda byla trochu nepříjemná a současné učebnice volí raději příjemnější lež, tam jsme se přeci jen rozhodli pro pravdivé informace. Tam, kde by informace mohly působit přehnaným dojmem, i tam jsme se rozhodli držet se pravdy.

Snad jediná maličkost potřebuje vysvětlení. Proč knížka vznikla jako rozhovor s Giordanem Brunem? Protože měl stejný sen jako my – a věřím, že i vy. Volně běžet krajinou. Být svobodný a zdravý.

Kniha, která je určena asi tak 800 000 lidí v České republice. Tolik lidí je totiž u nás ohroženo a po krátké době také postiženo cukrovkou druhého typu.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Sladký život.


logo_Cosmopolis_120x60


Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte rozhovory o cukrovce a jejích příčináchDo soutěže bylo odesláno 657 tipů.

Kdo vyhrál?

patril (657), Ivuška61 (657)

Správná odpověď

V jakém příbuzenském vztahu je Karel Kubát s autorkou ilustrací Jitkou Kubátovou?
Jitka Kubátová je starší dcera Karla Kubáta.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSladký život (Dolce Vita) (Kubát, Karel)
Rozhovory o cukrovce s Giordanem Brunem
Na počátku třetího tisíciletí člověk ovládl přírodu. Ovládl celý svět, a dokonce vkročil i do vesmíru. A přesto jej dosud trápí nemoci, které sice mají poměrně jednoduché příčiny, ale v… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.