Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Čas odejít

Ne vždy je vše tak, jak se může na první pohled zdát. O tom ví své i třináctiletá Jenna, která se snaží všemi prostředky vypátrat svou matku Alici. Ta záhadně zmizela, když v rezervaci udupal její kolegyni slon. Nebo se to stalo jinak?

Záhadné zmizení


Jenna se nikdy nevzdala naděje, že jednou najde svoji mámu Alici. Ta totiž zmizela, když její kolegyni v rezervaci udupal slon. Anebo to bylo celé jinak?

Alice studovala chování slonů v Africe, když však poznala Jennina otce, vrátila se s ním do Ameriky, kde společně vedli sloní rezervaci. A jednoho dne, když zemřela za záhadných okolností jejich kolegyně, Alice zmizela. Jenna byla tehdy ještě maličká, přesto celé ty roky touží matku najít. Nevěří totiž, že by ji jenom tak opustila. Jde za vědmou, najme si soukromého detektiva, zkouší cokoliv, jen aby celé záhadě přišla na kloub. Někdy se však i zdánlivě jasné odpovědi mohou docela zamotat a svět nemusí být takový, jaký se zdá.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Ikar vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Čas odejít.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte o příběh o zmizení a nadějiDo soutěže bylo odesláno 1485 tipů.

Kdo vyhrál?

ALk (1485), Sviták (1488), Lilia-na (1488)

Správná odpověď

Čím se živí Jennina babička?
Výběrčí na odtahovém parkovišti.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeČas odejít (Picoultová, Jodi)
Jenna se nikdy nevzdala naděje, že jednou najde svoji mámu Alici. Ta totiž zmizela, když její kolegyni v rezervaci udupal slon. Anebo to bylo celé jinak? Alice studovala chování slonů v… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.