Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Říjnový seznam

Gabriela McKenzieová ještě před pár dny vedla úplně normální život, jenže něco se zvrtlo a její dcera byla unesena. Nejen že má zaplatit výkupné, ale také musí předat záhadný dokument nazvaný Říjnový seznam. Co v něm je?

Za vším stojí záhadný dokument


Začátek tohoto neobyčejného krimirománu najdeme vlastně na jeho konci. Alespoň podle tradičních pravidel žánru. Která ovšem Jeffery Deaver převrací na hlavu.

Gabriela McKenzieová zoufale čeká na zprávy o své unesené dcerce. Konečně se otevřou dveře. Do místnosti ale nevstoupí policie ani vyjednavač. Je to únosce a v ruce drží zbraň.

Ještě před dvěma dny vedla Gabriela normální život. Jak je možné, že se všechno najednou takhle zvrtlo? Nejenže má zaplatit půl miliónu dolarů jako výkupné, ale musí také odevzdat záhadný dokument nazvaný Říjnový seznam. Nikdy dříve o té listině neslyšela. Ví jen tolik, že patřila bývalému šéfovi, který uprchl před policejním vyšetřováním neznámo kam…

Od nedělního večera k pátečnímu ránu se odvíjí chytře vybudovaný děj, v němž nás autor nutí neustále přehodnocovat dříve předložená fakta. A když v samotném závěru konečně vyvstane úplný obraz děje, nezbude nám než užasnout nad tím, k jakému mistrovství Deaver dovedl umění literární manipulace.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Říjnový seznam.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte thriller, jehož začátek najdete až na konciDo soutěže bylo odesláno 1249 tipů.

Kdo vyhrál?

nadamal (1250), Blazena (1251), atabana (1252)

Správná odpověď

Kolik let je dceři Gabriely McKenzieové?
6
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeŘíjnový seznam (Deaver, Jeffery)
Krimiromán psaný od konce k začátku
Domníváte se, že už vás Deaver nemůže ničím překvapit? Může. Touto knihou. Začátek tohoto neobyčejného krimirománu najdeme vlastně na jeho konci. Alespoň podle tradičních pravidel žánru. Která ovšem Jeffery Deaver převrací… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.