Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Rozbití andělé

Případ vraždy otce Heaneyho nutí komisařku Maguirovou k rychlému dopadení pachatele. I přes veškerý tlak ze strany nadřízených i obyvatel naráží Katie na jednu překážku za druhou. Podaří se jí nakonec vraha odhalit?

Druhý případ komisařky Maguirové


Hradba mlčení skrývá tajemství, jemuž se nechce věřit.

Jednoho chladného jarního rána zahlédnou dva rybáři v řece Blackwater nedaleko Corku cosi, co připomíná černý pytel s odpadky. Ukáže se, že ve skutečnosti jde o mrtvolu otce Heaneyho, bývalého učitele hudby na místní chlapecké škole. Má svázané ruce i nohy a na krku stopy po škrcení. A co hůř – je vykastrovaný.

Případ hluboce zasáhne místní věřící a komisařka Katie Maguirová se ocitne pod velkým tlakem, aby co nejrychleji dopadla pachatele. Pak je ale nalezen další zavražděný kněz…

Katie získá důkazy, že v Sirotčinci svatého Josefa došlo ke zločinnému spiknutí. Ví však, že zajde-li ve vyšetřování příliš daleko, přivolá na sebe hněv katolické diecéze. Jestliže chce chytit vraha dřív, než znovu udeří, bude se muset postavit vysokým církevním představitelům a prolomit hradbu mlčení, za níž se po dlouhá desetiletí skrývá strašlivé tajemství.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Rozbití andělé.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte napínavý thriller o děsivém tajemstvíDo soutěže bylo odesláno 1317 tipů.

Kdo vyhrál?

jadnamalaholka (1317), Martinose (1317)

Správná odpověď

Jak se jmenovala první kniha o komisařce Katie Maguirové?
Bílé kosti
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeRozbití andělé (Masterton, Graham)
Hradba mlčení skrývá tajemství, jemuž se nechce věřit. Jednoho chladného jarního rána najdou dva rybáři ranec hadrů plovoucích na řece Blackwater v Corku. Jde o mrtvolu otce Heaneyho, bývalého učitele hudby… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.