Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Spirit Animals – Zrození hrdinů

Je čas vydat se boje proti temným silám, které se chystají ovládnout svět. Hlavní hrdinové, kteří ovládají umění vyvolat spirituální zvíře a převzít jeho schopnosti, se jim musí postavit. Podaří se jim zvrátit osud země Erdu?

Vyvolení musí zachránit svět


Vydej se do světa, ve kterém každé dítě prochází zkouškou, aby zjistilo, jestli dokáže přivolat své spirituální zvíře. Hrstce vyvolených, kteří tuto schopnost mají, přinese svazek mezi člověkem a zvířetem výjimečné schopnosti.

Daleko od sebe, v různých koutech světa, podstoupí Conor, Abeke, Mej-lin a Rolan tajemný rituál. Objeví se světelné záblesky a z nich vystoupí vlk, leopardice, panda a sokolice. V ten okamžik je budoucnost dětí, jejich zvířat a konečně celé země Erdu zpečetěna.

V dávno zapomenutých končinách země se totiž začala probouzet temná síla, která se chystá ovládnout svět. Čtyři hrdiny a jejich zvířata čeká těžká zkouška…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Fragment vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Spirit Animals – Zrození hrdinů.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte první díl nové unikátní fantasy sérieDo soutěže bylo odesláno 786 tipů.

Kdo vyhrál?

peta03 (788), Hojaro (789), jajda69 (789)

Správná odpověď

Kolik dílů má mít série Spirit Animals?
sedm dílů
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSpirit Animals – Zrození hrdinů (Mull, Brandon)
Vydej se do světa, ve kterém každé dítě prochází zkouškou, aby zjistilo, jestli dokáže přivolat své spirituální zvíře. Hrstce vyvolených, kteří tuto schopnost mají, přinese svazek mezi člověkem a zvířetem… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.