Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Bertík a čmuchadlo

Co je to vlastně čmuchadlo? Je to zvláštní zvíře, které potkává Bertík o prázdninách a které navíc mluví. Tajemný tvor se brzy stane jeho kamarádem a pozvolna začne měnit Bertíkův pohled na svět, který je momentálně ovlivněn hlavně tím, že se jeho rodiče rozvedli.

Co můžete potkat v lese za chalupou


Začaly prázdniny. Jedu s mamkou a Richardem na jeho chalupu. Ale nechce se mi tam. Radši bych zůstal u táty. Mohl bych celej den hrát hry na počítači, pít Fantu a jíst třeba hranolky anebo něco jinýho, co bych chtěl.

Bertíkovi je devět. Rodiče se rozvedli a on žije s maminkou, která si našla nového přítele. Bert mu říká Rypouš. Ostatně, celou tu životní změnu nese velice těžce. Připadá mu jako zrada. Chci, aby bylo všechno jako dřív! Vzteká se. Žárlí. Na všechny kolem sebe je protivný. Až jednou potká v lese za chalupou zvláštní mluvící zvíře – čmuchadlo – a skamarádí se s ním. Dokáže neočekávané přátelství s tajemným tvorem změnit Bertíkův pohled na svět?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Bertík a čmuchadlo.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o dětskou knihu nejen o čmuchadleDo soutěže bylo odesláno 689 tipů.

Kdo vyhrál?

miroslavtomasek (689), bali (689)

Správná odpověď

Do kolika zemí byla prodána práva na knihy Petry Soukupové?
do pěti zemí
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBertík a čmuchadlo (Soukupová, Petra)
Začaly prázdniny. Jedu s mamkou a Richardem na jeho chalupu. Ale nechce se mi tam. Radši bych zůstal u táty. Mohl bych celej den hrát hry na počítači, pít Fantu… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.