Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 romány Čisté radosti mého života

Nat Jessel cestuje po americkém jihozápadu a ve venkovských osadách nabízí ke koupi rozličné textilní zboží. Vše se zdá v pořádku, dokud nenarazí v horách na lvici. V tom okamžiku se totiž jeho život obrací naruby a dobrodružství začíná.

Neuvěřitelná dobrodružství po boku lvice Eileen


Hlavní hrdina humoristického románu z Ameriky, obchodní cestující Nat Jessel, vypráví o svém putování ve společnosti lvice Eileen po venkovských osadách Arizony a Utahu, kde nabízí ke koupi nejrůznější textilie – „příležitost pro každého“. Lvice Eileen utekla z cirkusu, a když na ni Nat narazil na opuštěném místě v horách, snažil se jí nejprve utéct. Nakonec se však stala jeho věrnou společnicí, s níž táboří u potoků, horských jezer, na lesních mýtinách nebo uprostřed drsné pouště. V divoké přírodě nachází Nat své čisté radosti života a na obchodních cestách s lvicí Eileen na něj zase čekají až neuvěřitelná dobrodružství, o kterých vypráví s osobitým humorem. A Eileen se mu za ten nádherný svobodný život odvděčila tím, že se stala nejen jedinečnou reklamou pro jeho zboží, ale také Natovi pomůže vybrat si tu správnou ženu na celý život.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum.cz vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Čisté radosti mého života.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o humoristický román z jihozápadu AmerikyDo soutěže bylo odesláno 611 tipů.

Kdo vyhrál?

Kalika (611), bali (611)

Správná odpověď

Jak říkal Nat Jessel svému autu?
Eileen
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeČisté radosti mého života (Šmíd, Jan)
Hlavní hrdina humoristického románu z Ameriky, obchodní cestující Nat Jessel, vypráví o svém putování ve společnosti lvice Eileen po venkovských osadách Arizony a Utahu, kde nabízí ke koupi nejrůznější textilie… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.