Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 thrillery Já, Poutník

Odhodlání a téměř genialita spojuje dva muže, z nichž každý stojí na jedné straně. První bojuje za masovou pomstu a chystá se nemilosrdně vraždit, zatímco druhý je na straně dobra a snaží se zachránit, co se dá. Povede se mu to? To se dozvíte v knize Já, Poutník.

Návod na dokonalou vraždu


Dá se spáchat dokonalý zločin?

Poutník je přezdívka muže, který neexistuje. Adoptivní syn zámožné americké rodiny kdysi vedl tajné oddělení vyšetřující zločiny uvnitř špionážních a zpravodajských služeb. Než se stáhl do ústraní absolutní anonymity, napsal knihu o moderních vyšetřovacích metodách. Svérázná příručka se mu však stala osudnou: kdosi ji použil coby návod, jak někoho zabít, znemožnit určení totožnosti oběti a zahladit po sobě jakoukoli stopu. A někdo jiný s její pomocí Poutníka našel a přiměl ho zapojit se do vyšetřování této vraždy.

Na první pohled pouhý kriminální případ, ač výjimečný a problematický, se ale jako mávnutím proutku změní v děsivý závod s časem, kde jde o mnohem víc než o vypátrání pachatele zločinu. Poutníkův protivník totiž podobně jako on nemá jméno ani tvář. Má však cíl, za nímž neúprosně kráčí: chce ve jménu svého Boha vykonat masovou pomstu. A našel si k tomu i prostředek, hrozivý a nemilosrdný, stejně jako je jeho nenávist.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Knižní klub vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Já, Poutník.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte mimořádně napínavou novinku ve světě thrilleruDo soutěže bylo odesláno 1262 tipů.

Kdo vyhrál?

vrbik5 (1265), patril (1265), fajcil (1265)

Správná odpověď

Jak byla zavražděna oběť z newyorského hotelu?
měla podřezané hrdlo
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeJá, Poutník (Hayes, Terry)
Dá se spáchat dokonalý zločin? Poutník je přezdívka muže, který neexistuje. Adoptivní syn zámožné americké rodiny kdysi vedl tajné oddělení vyšetřující zločiny uvnitř špionážních a zpravodajských služeb. Než se stáhl do… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.