Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 kuchařky Škola světové kuchyně

Připravte rodině a přátelům večeři ve stylu „cesta kolem světa“. Díky této kuchařce to nebude nejmenší problém, protože díky ní můžete ochutnat z každého kontinentu něco. A nemusíte se bát, v přípravě vám pomohou fotografie a srozumitelné popisy.

Recepty ze všech koutů světa


Kompletní kurz světové kuchyně je připravený ve spolupráci s šéfkuchaři prestižní mezinárodní italské kuchařské školy ALMA. Recepty na nejznámější či nejtypičtější pokrmy národních kuchyní jsou seřazeny podle jednotlivých světadílů a zemí. Jejich hlavní součástí je názorný výklad s barevnými fotografiemi, které krok za krokem popisují přípravu, vysvětlují jednotlivé postupy od základních až po pokročilé a předvádějí, jak pokrm správně servírovat. Kniha je velkým pomocníkem i těm, kdo nejsou znalci exotických pokrmů, a to nejen proto, že nabízí velmi jasný postup – v závěru je též uveden podrobný slovníček s vysvětlením nejsložitějších pojmů a s radami, kde získat, nebo čím případně nahradit cizokrajné suroviny.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Škola světové kuchyně.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o světovou kuchařku napsanou šéfkuchařiDo soutěže bylo odesláno 1706 tipů.

Kdo vyhrál?

ALk (1708), fiserovam (1708), Matalínek (1708)

Správná odpověď

Kolik receptů najdete v knize Škola světové kuchyně?
120 receptů
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeŠkola světové kuchyně ()
Příprava tradičních pokrmů z celého světa s ilustracemi krok za krokem
Kompletní kurz světové kuchyně je připravený ve spolupráci s šéfkuchaři prestižní mezinárodní italské kuchařské školy ALMA. 120 receptů na nejznámější či nejtypičtější pokrmy národních kuchyní je seřazeno podle jednotlivých světadílů… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.