Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 detektivní antologie Tváří v tvář

Peter James, Jeffery Deaver nebo Lee Child tvoří jen zlomek autorů, kteří se podíleli na vzniku souboru detektivních povídek, který vychází pod názvem Tváří v tvář. A tento neobvyklý počin jistě stojí za pozornost každého fanouška thrillerů.

Hrdinové nejúspěšnějších detektivek spojte se


Největší jména světového thrilleru v jedné knize.

Ano, už to tady bylo: v jedné knize se sešly literární postavy, které se podle původní autorské představy sejít nikdy neměly. Jen namátkou: Michael Connelly nechal společně pracovat Bosche a Hallera, Jeffery Deaver dal dohromady Rhyma a Danceovou, McBain zase Carellu a Hopea.

Pokaždé ale šlo o postavy stvořené jediným autorem. V této výjimečné antologii je tomu jinak: tentokrát spojili své tvůrčí síly autoři, kteří bez jakýchkoli pochybností představují absolutní špičku žánru. Ve dvojicích (a jedné trojici) napsali krimipovídky, v nichž po pachateli pátrají vskutku nečekaní parťáci: hrdinové nejúspěšnějších sérií za dvě uplynulá desetiletí.

Zajímá vás, jak dokáže vyjít Lincoln Rhyme s Lucasem Davenportem? Anebo jak probíhá pátrání, které vede tým ve složení Harry Bosch a Patrick Kenzie? Jaké záhadě se snaží přijít na kloub dvojice Cotton Malone a Gray Pierce? Bezprecedentní literární počin pod editorskou taktovkou Davida Baldacciho je pro milovníky detektivek a thrillerů takřka povinnou četbou. Protože kdo by si setkání těch nejlepších z nejlepších nechal ujít?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Tváří v tvář.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o antologii detektivních povídek světových autorůDo soutěže bylo odesláno 1137 tipů.

Kdo vyhrál?

milcal52 (1142), Gerd Muller (1143), starýchřestýš (1144)

Správná odpověď

Kolik povídek od kolika autorů obsahuje kniha Tváří v tvář?
11 povídek od 23 autorů
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTváří v tvář (Baldacci, David)
Největší jména světového thrilleru v jedné knize. Ano, už to tady bylo: v jedné knize se sešly literární postavy, které se podle původní autorské představy sejít nikdy neměly. Jen namátkou: Michael… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.