Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Jezero snů

Krásné a plaché Zoe se do života připlete nenapravitelný cynik Alex, který má rád snad jen whiskey. Jenže někdo, nebo něco, ho najednou donutí přehodnotit svůj postoj. Kdo? Budete se možná divit, ale jednoho včera se Alexovi před očima zjeví duch.

Protiklady se přitahují


Připustit si, že láska není jen pro pošetilce, někdy žádá velké sebezapření…

Alex Nolan je zahořklý cynik. Jeho bratři Sam a Mark ještě stále věří v lásku; Alex je nad takové pošetilosti povznesen. Přece nebude riskovat zklamání kvůli jakémusi mlhavému příslibu štěstí! Mnohem lépe se cítí ve svém uzavřeném světě, kde je mu přítelem nejvěrnějším lahev whiskey. Jenomže pak se mu jednoho večera před očima zjeví duch. A Alexe zachvátí hrůza, že právě překročil práh šílenství.

Zoe Hoffmanová je něžná a romantická duše. Když se setká s nebezpečně přitažlivým Alexem, všechny instinkty jí napovídají, aby vzala nohy na ramena. Dokonce jí to říká i samotný Alex. Avšak Zoe to nedokáže. Cosi ji na něm silně přitahuje a postupně Alexe dokonce přiměje, aby svůj život nahlédl z jiného úhlu – a aby připustil, že láska není jen pro pošetilce.

Ano, Zoe a Alex jsou jako slunce a stín. Někdy však stačí velmi málo, aby světlo zahnalo temnotu. A třeba pak vyjde najevo, že láska nezná žádné hranice, někdy dokonce ani prostor a čas…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Domino vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Jezero snů.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte romantické pokračování série o bratrech NolanovýchDo soutěže bylo odesláno 1792 tipů.

Kdo vyhrál?

zurekpetr (1794), kriszpin (1799), Hunger Games (1801)

Správná odpověď

Co pozoroval duch uvězněný v domě v Duhové ulici?
mořské ptáky – pisíky, kulíky, kolihy…
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeJezero snů (Kleypas, Lisa)
Připustit si, že láska není jen pro pošetilce, někdy žádá velké sebezapření… Alex Nolan je zahořklý cynik. Jeho bratři Sam a Mark ještě stále věří v lásku; Alex je nad takové… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.