Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy z edice Hravá škola dle vlastního výběru

Naučte své děti novým dovednostem pomocí knih z edice Hravá škola. Příběhy jejich vrstevníků, básničky, úkoly a kvízy a spousta poznatků na ně čeká v sedmi knihách, které jsou věnovány různým oblastem.

Hravá autoškola


Předškolák Kubík tráví prázdniny u dědečka a společně si vymyslí užitečnou zábavu – zajdou si na procházku městem a přitom si povídají o dopravních předpisech. Bohatě ilustrovaná kniha je plná příběhů, básniček, úkolů a kvízů, díky nimž si mohou děti ověřit znalosti pravidel silničního provozu a dopravních značek.

Hravá škola počítání


Prvňák Tomáš je výborný počtář, není proto divu, že k němu ze země skřítků pošlou na školení skřítka Počítálka, společně jim jde matematika doslova hravě. V každé kapitole této celobarevné knížky najdou malí školáci matematickou pohádku a básničku a také několik úkolů či námětů k přemýšlení.

Hravá písmenková škola


Každé písmenko má své pevné místo v abecedě a umí se seřadit do spousty slov. V nové knížce Hravé školy si děti přečtou pohádky o jednotlivých písmenkách a dozvědí se, že písmena mohou být užitečná nejen při psaní a čtení, ale i v každodenním životě. Každé písmenko má v téhle knížce nejen svoji pohádku, ale i básničku, sérii úkolů a samozřejmě spoustu obrázků.

Hravá škola: hříčky se slovíčky


David s Adélkou jsou nemocní, a tak jim hrozí nuda. Naštěstí je tady tatínek, který umí vymyslet ty nejlepší slovní hry na světě. Už jste někdy skládali novoslovo nebo cvičili veršovací rozcvičku? Víte, jak se hraje na líného řečníka? Začtěte se do této originálně ilustrované knížky a zjistíte, že čeština je tvárný a bohatý jazyk, se kterým si můžete užít spoustu zábavy a přitom si zdokonalit slovní zásobu.

Hravá škola vaření


Vaření se podobá kouzlení. Když máte milou a zkušenou babičku, která se vás nebojí pustit do kuchyně, a několik jednoduchých a dobrých receptů, stane se z vás hravě kuchtík, který připraví nejen skvělou snídani a svačinu, ale i oběd o dvou chodech. V téhle krásně ilustrované kuchařce najdete obojí – Magdalenčina babička má v zásobě osvědčené recepty a podrobně vám vysvětlí, jak na ně.

Hravá škola hezkého chování


Někdy v životě obtížně rozeznáváme, co je špatné a co dobré. Nauč se to rozlišovat! Příběhy v této knížce ti pomohou. Začti se a snadno pochopíš, že není vůbec těžké pomáhat, obdarovávat, usmívat se, být trpělivý, přát druhým vše dobré. Tahle moudrá knížka tě potěší nejen pohádkami a básničkami, ale také vtipnými ilustracemi Michala Sušiny.

Hravá škola kreslení


Připrav si tužky, pastelky a barvy, otevři tuto knížku a seznam se s Klárkou a její maminkou, které ti předvedou, že zvládnout jednoduchou kresbu není vůbec těžké. Vyzkoušej si také malování žehličkou, razítkování, mozaiku nebo tajné malování. A kdyby tě ruka při malování nechtěla poslouchat, určitě ti pomohou maminčiny veselé básničky.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Grada vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát jednu z knih dle vlastního výběru. Ve hře jsou tituly z edice Hravá škola.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte některou z knih pro děti z edice Hravá školaDo soutěže bylo odesláno 988 tipů.

Kdo vyhrál?

Evaka (988, Hravá autoškola), alena5 (989, Hravá autoškola), petras (989, Hravá škola vaření)

Správná odpověď

Vyberte jediné nepravdivé tvrzení:
Ilustrátorem knihy Hravá škola hezkého chování není Michal Sušina.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHravá škola kreslení (Pospíšilová, Zuzana)
Chceš být malířem? Rád by ses naučil kreslit zvířátko, postavu nebo třeba auto? Jak snadné! Připrav si tužky, pastelky a barvy, otevři tuto knížku a seznam se s Klárkou a… více

zobrazit info o knizeHravá škola hezkého chování (Pospíšilová, Zuzana )
Někdy v životě obtížně rozeznáváme, co je špatné a co dobré. Nauč se to rozlišovat! Příběhy v této knížce ti pomohou. Začti se a snadno pochopíš, že není vůbec těžké… více

zobrazit info o knizeHravá škola vaření (Pospíšilová, Zuzana)
Vaření se podobá kouzlení. Hromádka potravin se za pár chvil promění v báječné jídlo. Nejsou v tom ale žádné tajné čáry máry. Když máte milou a zkušenou babičku, která se… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.