Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Zloděj příběhů

Co dělat, když se místo očekávaného splnění snu a šťastného konce váš život obrátí naruby a začne se nápadně podobat děsivým thrillerům? Nezbývá než bojovat a zachránit nejen svého syna.

Když se váš život změní na drama


Napínavý román s detektivní zápletkou a překvapujícím rozuzlením.

Patrick Rush, novinář ze známého celostátního deníku National Star, chová od dětství ambice stát se spisovatelem. Běžné životní starosti mu nedovolují, aby se této své touze věnoval naplno. Poté, co ovdoví, zůstává sám s malým synem, který pro něj znamená všechno.

Jednoho dne náhodou narazí na inzerát propagující kroužek tvůrčího psaní a rozhodne se, že to zkusí. Pokusy jeho kolegů v kroužku se nesou vesměs v horrorovém ladění. Jenže literární žánr se brzy začíná mísit se skutečností. Dochází k vraždám, které se podobají tomu, co v kroužku ze své práce předčítala jedna z účastnic. Navíc Patrickovi někdo unese synka.

Autor ke svému záměru využívá přechodů mezi světem snů, světem literatury a světem reálným. Čtenáře vede tam, kam potřebuje, aby celek vyzněl dokonale dramaticky. Poskytuje řadu stop, jejichž počet se ale až do konečného vyvrcholení nezužuje…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Zloděj příběhů.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte napínavý román, jehož rozuzlení vám vyrazí dechDo soutěže bylo odesláno 1405 tipů.

Kdo vyhrál?

hejlenka (1405), jitkab1982 (1408), Paja2401 (1408)

Správná odpověď

Jaké obory vystudoval Andrew Pyper?
práva a anglickou literaturu
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZloděj příběhů (Pyper, Andrew)
Napínavý román s detektivní zápletkou a překvapujícím rozuzlením. Patrick Rush, novinář ze známého celostátního deníku National Star, chová od dětství ambice stát se spisovatelem. Běžné životní starosti mu nedovolují, aby se… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.