Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Napojení

Kira Millerová se ocitla na seznamu nejhledanějších lidí planety, ale zatím se nenašel nikdo, komu by se podařilo ji vypátrat a dopadnout. Protože všechny pokusy selhaly, je čas na nejtěžší kalibr, kterým je osamělý veterán David Desh. Podaří se mu splnit úkol?

Hra o budoucnost lidstva


Jak vysokou cenu jsme ochotni zaplatit za neomezenou inteligenci?
Kira Millerová je vynikající molekulární bioložka, která objeví způsob, jak ve všech oblastech myšlení a tvůrčí činnosti dočasně získat schopnosti génia. Ale co když je tato nadpřirozená úroveň inteligence spojena s bezcitným velikášstvím?

Elitní voják David Desh odešel z armády poté, co byl v Íránu brutálně povražděn jeho tým. Nyní však byl povolán na svou poslední misi: má najít Kiru Millerovou, tajemnou nadanou vědkyni, která údajně stojí za bioteroristickým spiknutím ohrožujícím životy milionů lidí. Útočný komplot je však pouze špičkou ledovce. Při pátrání po Kiře Millerové se Desh ocitne ve spletitém bludišti intrik a stane se klíčovým hráčem ve smrtící hře, v níž musí zvítězit, aby zachránil lidskou civilizaci.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Napojení.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o technothriller s napínavou zápletkouDo soutěže bylo odesláno 895 tipů.

Kdo vyhrál?

Kakajko (895), adel (896)

Správná odpověď

Kde probíhala automobilová honička Callana a Kiry?
na dálnici 52 směrem na východ
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNapojení (Richards, Douglas E. )
Jak vysokou cenu jsme ochotni zaplatit za neomezenou inteligenci? Kira Millerová je vynikající molekulární bioložka, která objeví způsob, jak ve všech oblastech myšlení a tvůrčí činnosti dočasně získat schopnosti génia.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.