Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Posmrtná spravedlnost

V osobní rovině jsou životy Manny a Jakea prolnuté v osobní rovině a tentokrát se setkávají i po pracovní stránce, a to při vyšetřování případů, které spolu souvisí, ač to tak na začátku nevypadalo. Podaří se jim odhalit pachatele a dát dohromady svůj vztah?

Přidejte se do vyšetřovacího týmu


Světově uznávaný patolog a protřelý Newyorčan doktor Jake Rosen, zástupce hlavního koronera, se dává dohromady se svou kontroverzní partnerkou Philomenou „Manny“ Manfredovou, vytrvalou obhájkyní lidských práv a fanatičkou v nakupování, aby společně vyřešili sérii hrůzných útoků sužujících město. Útočník, jenž své oběti pronásleduje, uspává a potom prchá s ampulkami s jejich krví, si vyslouží přezdívku Upír. Manny zároveň obhajuje jednoho studenta prestižní soukromé střední školy – obviněného z uložení bomby do poštovní schránky, jejíž výbuch těžce zranil federálního soudce. Manny cítí, že jejímu klientovi je neprávem připisována vina, zatímco jeho parťák se jako syn velvyslance schovává za imunitu. Manny a Jake analyzují krevní vzorky a horečně pracují na rozluštění případu. Dvě zápletky, zpočátku zdánlivě na sobě nezávislé, se nakonec protnou v napínavý příběh, v němž nechybí intriky a napětí, stejně jako vzájemně se prolínající láska, paličatost a profesionalita v humorně vylíčeném vztahu mezi hlavními hrdiny.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Posmrtná spravedlnost.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte napínavý román a odhalte pachateleDo soutěže bylo odesláno 1142 tipů.

Kdo vyhrál?

veam (1142), Mary11 (1142), prastenec (1143)

Správná odpověď

Jak se jmenuje ředitelka ústavu Family Builders?
Lydia Martinetteová
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePosmrtná spravedlnost (Kenney Baden, Linda - Baden, Michael)
Světově uznávaný patolog a protřelý Newyorčan doktor Jake Rosen, zástupce hlavního koronera, se dává dohromady se svou kontroverzní partnerkou Philomenou "Manny" Manfredovou, vytrvalou obhájkyní lidských práv a fanatičkou v nakupování,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.