Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Nevěsta ve sněhu

Komisaři Marthalerovi se radostný den změní z minuty na minutu v den smolný. Dostane totiž na starost vyšetřování brutální vraždy, díky které zapomene vyzvednout svou přítelkyni na letišti. Podaří se mu zachránit nejen svůj vztah, ale také nevinné životy vrahových dalších obětí?

Vyšetřování mezi bednami


Ať půjdeš kamkoli, najdu si tě. Ať zemřeš kdekoli, budu u toho…

Vlastně to měl být radostný den. Hlavní komisař Robert Marthaler se těší, až odpoledne vyzvedne na letišti svou přítelkyni Terezu, která se po třech letech vrací do Frankfurtu. Hned ráno ho však zavolají k vraždě mladé ženy. Stačí jediný pohled na zohavené tělo a je jasno: oběť byla před smrtí dlouho mučena. Marthaler a jeho kolegové tuší, že s obvyklým vyšetřovacím postupem se tentokrát nikam nedostanou.

Téhož dne se nová budova policejního prezidia na Adickesově třídě ocitne pod vodou. Marthalerův tým se proto přestěhuje do starého činžovního domu: mezi bednami a nadávajícími stěhováky musí objasnit jeden z nejobtížnějších případů v dějinách frankfurtské kriminální policie.

Tím však problémy Roberta Marthalera nekončí. Kvůli vyšetřování zapomene přijet pro Terezu na letiště a ona se mu pak několik dní vůbec neozývá. Jako by se po ní slehla zem. Nadřízený k jeho týmu navíc přidělí policistu, se kterým má hlavní komisař nevyřízené účty. A když se Marthaler na tiskové konferenci více než oprávněně rozzlobí, má to své následky. Svéhlavý a nepohodlný komisař, který byl svému šéfovi už dlouho trnem v oku, je postaven mimo službu…

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Nevěsta ve sněhu.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o krimi příběh komisaře Roberta MarthaleraDo soutěže bylo odesláno 1702 tipů.

Kdo vyhrál?

irenajak (1702), patril (1703)

Správná odpověď

Kolik chybělo Gabriele Haslerové při placení taxíku?
50 centů
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeNevěsta ve sněhu (Seghers, Jan)
Ať půjdeš kamkoli, najdu si tě. Ať zemřeš kdekoli, budu u toho… Vlastně to měl být radostný den. Hlavní komisař Robert Marthaler se těší, až odpoledne vyzvedne na letišti… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.