Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy Téměř ctihodná liga pirátů – Poklad Čarodějky ze severu

Dobrodružství mladé Hilary, která se vydává na honbu za pokladem, přestože oficiální pirátské kruhy jsou proti, zaujme a pobaví nejednoho mladého čtenáře. Loď s podivnou posádkou a s ještě podivnější mapou právě vyplouvá.

Pirátkou za každou cenu


Hilary Westfieldová odjakživa snila o tom, že bude pirátkou. Jenže Téměř ctihodná liga pirátů její přihlášku rázně odmítla a Hilary je namísto nebezpečí na moři přinucena čelit nástrahám mnohem horším – výuce dobrých mravů v Penzionátu slečny Pimmové pro jemné dámy! Tvrdohlavá dívka odtamtud však po pár dnech uprchne a nechá se najmout pirátem na volné noze zvaným Postrach Jižních teritorií, aby pro něj získala magický poklad a pro sebe uznání pirátské obce. Vtipné a napínavé dobrodružství dívky, jež se stane pirátkou i přes vytrvalý odpor oficiálních pirátských kruhů. Pravý pirát se nikdy nevzdává!

Jak má Hilary najít poklad, když je její mapa nepoužitelná a posádka lodi se skládá z vychovatelky, špiona a upovídaného chrliče – kouzelného kamenného dráčka, který nadevše miluje romantické příběhy a drbání za ušima?

Rozverná knížka plná barvitých postav je skvělým čtením pro fanoušky Řady nešťastných příhod Lemonyho Snicketa nebo Tajemného bratrstva pana Benedikta Trentona Leea Stewarta.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu
Téměř ctihodná liga pirátů – Poklad Čarodějky ze severu.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o první díl dobrodružství mladé pirátkyDo soutěže bylo odesláno 804 tipů.

Kdo vyhrál?

Nellinka (804), Paja2401 (805)

Správná odpověď

V kolik hodin odjížděl vlak, kterým měla jet Hilary ke slečně Pimmové?
následující den ráno v 10 hodin
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTéměř ctihodná liga pirátů: Poklad Čarodějky ze severu (Carlsonová, Caroline)
Hilary Westfieldová odjakživa snila o tom, že bude pirátkou. Jenže Témeř ctihodná liga pirátů její přihlášku rázně odmítla a Hilary je namísto nebezpečí na moři přinucena čelit nástrahám mnohem horším… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.