Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 detektivky Páté roční období

Napínavý příběh o vyšetřování brutální vraždy, jejíž oběť před smrtí někdo mučil, je podivuhodně podobný případům, které se udály dříve. Právě to přivádí inspektorku Fosovou na myšlenku na sériového vraha. Má pravdu?

Případ Marie Murvallové byl jen začátek


Je začátek května a otec s dětmi při procházce lesem narazí na značně zohavené ženské tělo. Mrtvola je děsivě zachovalá a pokrytá zřetelnými stopami po mučení.

Inspektorka Malin Forsová si okamžitě dá vraždu do souvislostí s případem Marie Murvallové, mladé ženy, která byla před několika lety nalezena v lese znásilněná a brutálně zbitá. Oněmělá Marie poté skončila v psychiatrické léčebně, kde v tichosti přežívá pohroužena do svého traumatu. Malin se shodou okolností setká s lékařkou z jiné léčebny a ta jí řekne o podobném případu. Postupně vychází najevo, že Marie je jen malou součástí velké skládanky. Ale co může být tak strašné, že to nelze vyjádřit slovy?

Malin posedlá hledáním pravdy o hrůzách Mariiny minulosti je odhodlaná přijít případu na kloub bez ohledu na to, kam až ji může zavést.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Páté roční období.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o podivný případ lesní vraždyDo soutěže bylo odesláno 1191 tipů.

Kdo vyhrál?

vrbik5 (1192), botka (1193)

Správná odpověď

Ve kterém městě sídlí stanice, kde pracuje inspektorka Malin Fosová?
ve Švédsku ve Linköping
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePáté roční období (Kallentoft, Mons)
Pátý díl série o policejní inspektorce Malin Forsové. Je začátek května a mladá rodina při procházce lesem narazí na mrtvé, značně zohavené ženské tělo. Mrtvola je děsivě zachovalá, s naprosto… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.