Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Ladislava Špačka Business etiketa a komunikace

Považujete etiketu za svazující soubor protokolárních norem, který jen omezuje? Ladislav Špaček vám dokáže, že to tak není! Naučí vás, jak se správně oblékat, chovat u stolu, nenuceně konverzovat a mnoho dalšího. Vyhrajte průvodce business etiketou v naší soutěži!

Ladislav Špaček: Business etiketa a komunikace


Kniha je určena manažerům v byznysu, úředníkům veřejné správy, politikům na všech úrovních, specializovaným reprezentantům firem, například realitním makléřům, finančním zprostředkovatelům, obchodním a finančním poradcům, reprezentantům farmaceutických společností, obchodníkům, podnikatelům všech stupňů.
Najdete v ní všechno, co by manažer jakékoli společnosti nebo úřadu měl ovládat: etiketu, komunikaci, prezentaci, rétoriku, komunikaci s médii, tedy v souhrnu umění, jak dosáhnout profesního úspěchu.

 

Ve spolupráci se společností Knihcentrum.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Business etiketa a komunikace.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte Špačkova průvodce světem business etikety a komunikaceDo soutěže bylo odesláno 881 tipů.

Kdo vyhrál?

irenajak (881), ema1 (881), batole (881)

Správná odpověď

Vyberte nepravdivé tvrzení:
Při snídani v hotelu se nedívejte do notebooku, je to neuctivé k vašim spolustolovníkům a můžete je naštvat.
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeBusiness etiketa a komunikace (Špaček, Ladislav)
Jak být úspěšným manažerem, politikem, realitním makléřem, finančním poradcem, úředníkem veřejné správy Kniha je určena manažerům v byznysu, úředníkům veřejné správy, politikům na všech úrovních, specializovaným reprezentantům firem, například realitním makléřům,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.