Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Děláme si to doma sami

Chcete si být stoprocentně jistí, z čeho se skládá pleťový krém, který si denně nanášíte na pokožku? Není jednodušší způsob, než si ho vyrobit. Pokud už vás nebaví kupovat sulfáty a parabeny, vrhněte se do soutěže a změňte to.

Vyrobte si doma nejen kosmetiku


Doma se dá vyrobit téměř všechno, od luxusní pěsticí kosmetiky přes léčivé extrakty k prevenci běžných neduhů až po čisticí prostředky pro domácnost, které překvapí svým jednoduchým složením a zároveň nekompromisním účinkem.

Umět si něco vyrobit sám, a nebýt tak odkázán na regály supermarketů, je povznášející pocit. Nemuset luštit drobné písmo, za kterým se na etiketách často skrývá výbava průměrné chemické laboratoře (nehledě na to, že jen málokdo z nás tuší, k čemu je většina těch sulfátů a parabenů v našem denním krému dobrá), je úlevné, nejen pro duši, ale i pro pleť. A vědět, že tím vším něco děláme nejen pro sebe, ale třeba i pro životní prostředí, jež nezatěžujeme stále novými umělohmotnými obaly, které končí v popelnicích, a při tom navíc ještě ušetříme, je prostě příjemná přidaná hodnota.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Jota vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Děláme si to doma sami.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte knihu, podle které si to uděláte samiDo soutěže bylo odesláno 1646 tipů.

Kdo vyhrál?

rebo (1647), Anicka59 (1647), vrbik5 (1647)

Správná odpověď

Co se dá jednoduše použít jako domácí peeling?
kávová sedlina
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeDěláme si to doma sami (Thomas, Alena)
Doma se dá vyrobit téměř všechno, od luxusní pěsticí kosmetiky přes léčivé extrakty k prevenci běžných neduhů až po čisticí prostředky pro domácnost, které překvapí svým jednoduchým složením a zároveň… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.