Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 severské krimi Učedník

Sebastian Bergman se zkrátka musí vrátit zpět k policii. Proč? Nejen proto, aby pomohl objasnit několik brutálních vražd, ale hlavně proto, aby se mu podařilo přiblížit k jeho právě objevené dceři. Podaří se mu to?

Psycholog na pokraji šílenství se vrací


Sebastian Bergman znovu objevil smysl svého života. Zjistil totiž, že má dospělou dceru Vanju. Poprvé od chvíle, kdy mu tsunami vzala jeho ženu Lily a dceru Sabine, cítí, že má důvod žít. Jeho situace je však složitá – Vanja je jednou z nejlepších policistek v zemi, pracuje v celostátní komisi pro vyšetřování vražd, kde on sám dřív působil, a Sebastiana Bergmana z duše nenávidí. Ten proto řeší dilema: má dceři říct, že je její biologický otec, nebo si to má navždy nechat pro sebe?

Sebastian Vanju týdny zpovzdálí sleduje, ale pak si uvědomí, že jediná možnost, jak se jí přiblížit, je stát se znovu součástí vyšetřovacího týmu. Jeho členové se právě snaží dopadnout pachatele několika brutálních vražd, jež ve všech detailech připomínají vraždy Edwarda Hindeho, chladnokrevného, psychopatického manipulátora, kterého Sebastian dostal před lety za mříže. Jako nepopiratelný odborník na Hindeho se Sebastian navzdory osobním nevraživostem do týmu vrací, aby pomohl najít jeho napodobitele, a brzy poznává otřesnou pravdu – se sérií vražd je spjatý víc, než by ho kdy napadlo, a je pouhý krůček od toho, aby navždy ztratil i druhou dceru.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Učedník.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o novou skandinávskou krimiDo soutěže bylo odesláno 1644 tipů.

Kdo vyhrál?

botka (1644), vrbik5 (1644)

Správná odpověď

Kolik dětí má Hans Rosenfeldt?
tři děti
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeUčedník (Hjorth, Michael - Rosenfeldt, Hans)
Sebastian Bergman znovu objevil smysl svého života. Zjistil totiž, že má dospělou dceru Vanju. Poprvé od chvíle, kdy mu tsunami vzala jeho ženu Lily a dceru Sabine, cítí, že má… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.