Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Harmonie zdraví, krásy a vitality

Proměňte se ve šťastného člověka díky tomu, že změníte své návyky, které vás brzdí v rozletu a nedovolí vám zharmonizovat vaše tělo. Jak na to? To se dozvíte v našem článku.

Recepty nejen na štěstí


Harmonie zdraví, krásy a vitality je další kniha o tom, jak zhubnout a udržet si váhu od Antónie Mačingové.

Harmonie zdraví, krásy a vitality volně navazuje na bestseller Zhubněte jednou provždy. Antónie Mačingová vám vysvětlí jednoduchý systém, jak přejít z obvyklého stravovaní, které vám přineslo nadváhu a zdravotní potíže, ke správnému způsobu. Ten mimo zeštíhlujícího efektu výrazně ulehčí i vašemu zdraví. Běžný způsob stravování, nedostatek času a zanedbávání sama sebe má za následek to, že doslova vběhnete do pasti farmaceutických společností, které vám rády prodají předražené a minimálně účinné potravinové doplňky.

V knize Harmonie zdraví, krásy a vitality najdete také příběh žákyně Antónie Mačingové a budete moci sledovat její proměnu. Budete svědky toho, jak ztrácela kila, získávala nové návyky a změnila se v kreativní mladou ženu. Pochopila, že člověk je sám sobě tou nejhorší překážkou, která nám brání být spokojení a šťastní. Harmonie zdraví, krásy a vitality vám nabídne zdravé a chutné recepty, které změnu životního stylu usnadní a pomůžou i vám, aby vaše jídla byla nejen zdravá, ale především chutná.

Ve spolupráci se společností Knihcentrum.cz vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Harmonie zdraví, krásy a vitality.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o pokračování hubnoucího bestselleruDo soutěže bylo odesláno 667 tipů.

Kdo vyhrál?

Anicka59 (667), ema1 (667), Bidlobox (667)

Správná odpověď

Co doporučuje Antónia Mačingová posilovat?
zodpovědnost, štěstí, radost
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeHarmonie zdraví, krásy a vitality (Mačingová, Antónia)
Harmonie zdraví, krásy a vitality je další kniha o tom, jak zhubnout a udržet si váhu od Antónie Mačingové. Harmonie zdraví, krásy a vitality volně navazuje na bestseller Zhubněte jednou provždy.… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.