Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Jen mezi námi

Jak dlouho lze utajit, že jste bohatý a velmi úspěšný? Christopherovi se to v Evropě zatím úspěšně daří, ale ví, že ženě, do které se zamiloval, nemůže lhát do nekonečna. Jak Hayden zareaguje, až zjistí, kým Christopher ve skutečnosti je?

Dokonalá spolubydlící


Jsem bohatý, mocný a schopný získat jakoukoli ženu, na kterou si ukážu. Tak proč se uvnitř cítím tak prázdný?

S cílem najít své pravé já si beru dovolenou a mizím ze svého privilegovaného života. Jeden rok putování s batohem na zádech po Evropě: nová identita, žádné kontakty a žádné peníze. To není špatný plán. To jsem si aspoň myslel. Dokud jsem se neocitl tady.

V přeplněném pokoji hostelu, plném tělesného zápachu a čpějícího alkoholu. Ani nedokážu popsat tu pekelnou díru, do které jsem se propadl.

Uprostřed toho chaosu ale potkávám svou novou spolubydlící Hayden. Spí na posteli naproti mně a já otevřeně přiznávám, že na ni zírám častěji, než je zdrávo. Krásná, nevinná a chytrá. Není to můj obvyklý typ, ale mně se zdá dokonalá.

S božskou slečnou Hayden mám ale jeden drobný problém. Můj šarm na ni vůbec nepůsobí. Nic na ni nezabírá, a navíc si ze mě udělala nejlepšího kamaráda.

No chápete to?

Fajn. Přistoupím na její hru. Budu ten nejlepší kamarád, jakého kdy měla, budu ji držet za ruku, budu ji bavit a lísat se k ní v posteli. Ďábelský plán, na který jsem vážně pyšný. Jenže tím jaksi vznikl další problém. Hayden se mi dostává pod kůži a já si uvědomuju, že mi možná přátelství s výhodami nestačí. Jenže co se stane, až zjistí, kdo skutečně jsem?

Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Jen mezi námi.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o cestu za naplněným životem i láskouDo soutěže bylo odesláno 960 tipů.

Kdo vyhrál?

Rita (960), patril (961), Sar (966)

Správná odpověď

Jak se jmenuje Hayden příjmením?
Whitmoreová.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeJen mezi námi (Swan, T. L.)
Jsem bohatý, mocný a schopný získat jakoukoli ženu, na kterou si ukážu. Tak proč se uvnitř cítím tak prázdný? S cílem najít své pravé já si beru dovolenou a mizím ze… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.