Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Lovec přízraků

Přestože je v naší zemi relativně bezpečno, čas od času poklidné vody rozčeří případ, který šokuje i ostřílené kriminalisty. Některé z nich vyšetřoval Jiří Markovič s pražskou mordpartou a zavzpomínal na ně v knize, o niž si můžete s námi zasoutěžit.

Po stopách vrahů


Když kriminalisté poprvé stáli na místech vražd, nad zuboženými těly obětí, připadal jim neznámý pachatel jako vzdálený přízrak. Jako monstrum s nepochopitelným myšlením a ještě zvrácenějším konáním… Jaká byla realita?

Profesionální dráha policejního vyšetřovatele a šéfa pražské mordparty Jiřího Markoviče je lemována především sexuálními vraždami. Případ pětinásobného vraha Hojera či kauza tzv. spartakiádního škrtiče Straky vstoupily už na výrazně zkrvavělý piedestal historie české kriminalistiky. Markovič ale také řešil brutální vraždu v hodkovičském lese – která svého času inspirovala scénáristu Jaroslava Dietla, stejně jako pozměnila učebnicové kánony o předpokládaném pachatelově profilu. Dozvíme se také nelítostnou pravdu o dvojnásobné vraždě v Prokopském údolí. O vraždě v restauraci U dvou koček, jež vyústila v soudní maratón. O psychopatu Vocáskovi, prvním doživotním odsouzenci, který se dnes snaží prodrat na svobodu.

Navštívíme místa činu, pitevny, psychiatrická zařízení… Zasvěceným průvodcem nám bude Lovec přízraků.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Epocha vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Lovec přízraků.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zahrajte si o průvodce vraždami, které šokovaly republikuDo soutěže bylo odesláno 1105 tipů.

Kdo vyhrál?

aleva (1105), jacobs (1106), patril (1108)

Správná odpověď

Po kolikáté letos vyšla kniha Lovec přízraků?
Počtvrté.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeLovec přízraků (Markovič, Jiří – Šulc, Viktorín )
Vraždy, které šokovaly republiku
Byly to výjimečné a výjimečně kruté případy. Když kriminalisté poprvé stáli na místech vražd, nad zuboženými těly obětí, připadal jim neznámý pachatel jako vzdálený přízrak. Jako monstrum s nepochopitelným myšlením a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.