Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 knihy 35 mrtvých

Vyhrajte napínavou knihu, která vás zavede do Kolumbie dvacátých let. Společně s hlavním hrdinou prožijete napínavé dobrodružství obsahující vše, co k této zemi v daném období patřilo. Kniha 35 mrtvých v sobě slučuje prvky několika žánrů, takže nadchne téměř každého.

Drsný život v drsné Kolumbii

Třicet pět drsných let v podání vypravěče, který se pokaždé objeví na nesprávném místě a udělá špatné rozhodnutí. Komunistický odboj, guerilla, polovojenské režimy, válka drogových kartelů — vyprávění o dobrodružstvích jednoho smolaře a desítek dalších postav, se kterými se na své cestě střetává, dohromady tvoří obraz Kolumbie na konci dvacátého století. 35 mrtvých je fascinující literární výlet do země, kde stále ještě vítězí fiesta, násilí, exil a zapomnění.
Sergio Álvarez má zvláštní talent vyprávět roztodivné příběhy, na kterých staví tento barevný a silný román. Využívá prvky historického románu, dobrodružného vyprávění, černé grotesky, autofikce, thrilleru, a dokonce i milostného příběhu.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž, ve které dva z vás mohou knihu 35 mrtvých vyhrát.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o 35 mrtvýchDo soutěže bylo odesláno 1566 tipů

Kdo vyhrál?

Zuzina26 (1572), mamina89 (1580)

Správná odpověď

Kolik nevinných lidí zabil Botones za svůj život?
324
Doporučení:

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knize35 mrtvých (Álvarez, Sergio)
Kdo v týhle zemi nikoho neoddělal, ničeho v životě nedosáhne. Třicet pět drsných let v podání vypravěče, který se pokaždé objeví na nesprávném místě a udělá špatné rozhodnutí. Komunistický odboj, guerilla,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.