Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o Vánoční kuchařku pro dceru

Soutěž o knihu plnou receptů a rad pro (nejen) začínající kuchařky a pekařky. První Vánoce v novém bytě se většinou neobejdou bez pomoci maminky, a protože maminka nemůže být všude, je tu kniha Vánoční kuchařka pro dceru.

Chystá se vaše dcera oslavit první Vánoce po svém? To není vždy jednoduché a rada od maminky se rozhodně hodí. A když maminka není zrovna po ruce, hravě ji zastoupí tato krásná kniha plná receptů a rad, doplněná mnoha fotografiemi, díky kterým přípravu slavnostní večeře hravě zvládnete. Vánoční kuchařka pro dceru se bude jistě hodit každé (novopečené) hospodyňce.

Vánoce jako od maminky

Snad každá touží provonět svůj domov domácím cukrovím a ve svátky oslnit večeří jako od maminky. A každé další Vánoce přinášejí nové výzvy – první cukroví, první slavnostní večeře, první návštěva tchyně na boží hod, první vánoce s dítětem… A s výzvami i riziko neúspěchu – rozteklé rohlíčky, popraskané pracny, spálený kapr a přesolený salát… Jak to všechno zvládnout?
Autorka rozhodila sítě a ty nejlepší zlepšováky, které z nich vylovila, nyní servíruje – opět v balení pro začátečníky. Tedy jasně, srozumitelně – a s láskou!

Knížka kromě fotografií hotových jídel obsahuje i fotografie, které zachycují důležité okamžiky přípravy.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Smart Press vám přinášíme soutěž, ve které jeden z vás mohou vyhrát knihu Vánoční kuchařka pro dceru, jak jste se mohli dočíst v článku Vyhrajte Vánoční kuchařku pro dceru.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte na stránkách Smart Pressu.Do soutěže bylo odesláno 600 tipů

Kdo vyhrál?

milcal52 (600)

Správná odpověď

Co najdete ve Vánoční Kuchařce pro dceru?
Recepty pro advent, vánoční přípravy i svátky, cukroví i slavnostní večeře Kterou z těchto etud kniha NEOBSAHUJE?
Etuda pro kapra a salát
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVánoční kuchařka pro dceru (Zatloukalová, Jana)
Kuchařka pro dceru pomohla všem kuchařskou výukou nezasaženým dívkám najít cestu do vlastní kuchyně a prožít v ní první kuchařské úspěchy. Jsou však v životě mladé ženy situace, které vyžadují… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.