Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 romány Pod rozpáleným sluncem

Osudy tří hlavních hrdinek Leony, Simi a Jane spojí překvapivě dvě mladé dívky. Adia, kterou Simi na Leoninu prosbu adoptovala, se totiž spřátelí s Grace, dcerou Jane, a dívky se společně vydávají hledat Adiina otce. Podaří se jim ho nalézt?

Dojemný příběh o hledání


Leona, osamělá americká antropoložka, žije na africkém venkově poblíž Naroku. Poté, co neplánovaně otěhotní, porodí v odlehlé masajské vesnici holčičku, ke které necítí žádnou vazbu.  Obrací se o pomoc na svou přítelkyni Simi, která jí dodává pocit stability.

Simi je neplodná, což je pro ni ve společnosti, kde jsou ženy hodnoceny jen podle reprodukční role, velmi složité. Ráda proto adoptuje Leoninu dceru Adiu a mateřstvím získá identitu a prestiž.

Těhotná Jane následuje svého muže diplomata z Keni do Libérie, kde prožívá trauma z násilného převratu a bojí se o zdraví svého nenarozeného dítěte. Narodí se jí zdravá holčička Grace, která se během dospívání setká a spřátelí s Adiou. Dívky se vydají hledat Adiina otce.

V tomto jímavém příběhu plném nečekaných zápletek hlavní hrdinky přehodnocují, kým jsou, a čelí nepředvídatelným tragédiím, výzvám, prohrám i výhrám. Román Pod rozpáleným sluncem je dojemným vyprávěním o hledání i překvapivém nacházení základních mezilidských vztahů a domova.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Pod rozpáleným sluncem.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Vyhrajte román z exotické KeniDo soutěže bylo odesláno 1364 tipů.

Kdo vyhrál?

jaroch717 (1365), babickactenarka (1365), petula75 (1365)

Správná odpověď

Kolik knih včetně románu Pod rozpáleným sluncem napsala Adrienne Bensonová?
Jednu knihu.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePod rozpáleným sluncem (Bensonová, Adrienne)
V srdci Afriky hledají lásku, domov i sebe samé
Ponořte se do silného příběhu z exotické Keni. Kniha sleduje spletité, vzájemně se protínající osudy tří žen. Leona, osamělá americká antropoložka, žije na africkém venkově poblíž Naroku. Poté, co neplánovaně otěhotní,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.