Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 knihy Teorie relativity a další ceny

Začtěte se do příběhu, který je natolik dramatický, že si budete říkat, jestli se nejedná o přibarvenou fikci. Můžeme vás ale ubezpečit, že vše, co si v knize přečtěte, se skutečně stalo, jakkoliv neuvěřitelné se to může zdát…

Vzpomínání mezi feťáky a alkoholiky


Tahle kniha je absolutním odhalením jednoho neobyčejného života. Je strhujícím příběhem kontroverzního člověka. Je zpovědí a přiznáním, které odhaluje extrémní osud autora, který zničil život svým pracovním nasazením, láskou a oddaností svému synovi. Člověka, který se narodil jako 22letý pod nabouraným autem vedle těla svého únosce. Člověka, který utekl ze své země před nepravostí, ponižováním a sebevraždou, pracoval pro tajnou službu jiné země, aby se následně přesunul do Istanbulu a odtud se vrátil domů a pokusil se napravit svou chybu a čelit životní realitě.

Namísto životního happyendu se byl nucen postavit řadě dalších nepříznivých událostí, vyčerpávajícímu pracovnímu nasazení, permanentnímu stresu, vážným zdravotním problémům a alkoholismu. To všechno, aby dnes napsal tuhle knihu, v níž se přiznává ke všem svým špatným vlastnostem a k tomu, jak dokázal sebevražedně ubližovat svému okolí a jiným lidem. Aby napsal tuhle knihu po prožitých měsících v psychiatrické nemocnici s diagnózou organického poškození mozku.

Kniha popisuje proces vzpomínání na životní události v prostředí mezi závislými feťáky a alkoholiky a zmítání se v čase a prostoru.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím TYMO INSTAL s.r.o.
vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás
mohou vyhrát knihu Teorie relativity a další ceny:


1. cena:
elektronická čtečka knih s e-knihou Teorie relativity
a jeden výtisk knihy s věnováním autora


2. cena:
výtisk knihy Teorie relativity s věnováním a poukaz v hodnotě 500,- Kč
na zakoupení jakékoli knihy prodávané a dostupné v České republice


3. cena:
výtisk knihy Teorie relativity s věnovánímSprávnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.Do soutěže bylo odesláno 913 tipů.

Kdo vyhrál?

Kakajko (913), Ajrad1981 (913), Gargamel (913)

Správná odpověď

Jaké je občanské jméno autora knihy Teorie relativity?
Paul William Kubas.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeTeorie relativity (Williams, Abbigail)
Tahle kniha je absolutním odhalením jednoho neobyčejného života. Je strhujícím příběhem kontroverzního člověka. Je zpovědí a přiznáním, které odhaluje extrémní osud autora, který zničil život svým pracovním nasazením, láskou a… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.