Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 2 thrillery Ďáblův spár

Na ostrově Guernsey už padesát let řádí sériový vrah a nikdo si toho dosud nevšiml. Kryje místní policie někoho, nebo jen odbývají svoji práci, aby co nejrychleji uzavřeli případ? Jennifer Doreyová udělá vše pro to, aby zjistila pravdu.

Vrah, který řádí už padesát let


Nová série atmosférických detektivních románů, zasazená do prostředí Normanských ostrovů, která zaujme příznivce Ann Cleevesové nebo Petera Maye.

Novinářka Jennifer Doreyová se po několika letech pobytu v Londýně vrací na rodný ostrov Guernsey, aby si uspořádala život a našla ztracený klid. Začne pracovat v místních novinách a těší se, že v poklidném kraji, kde se zná každý s každým, bude psát o místní politice a třeba se i trochu nudit.

Když se však jednoho podzimního večera na pláži objeví tělo psychicky labilní utonulé dívky a policie chce případ uzavřít jako zjevnou sebevraždu, Jennifer to nedá a pustí se do pátrání. Díky své houževnatosti odhalí sérii nápadně podobných úmrtí, k nimž na Guernsey za posledních padesát let došlo, a přiměje ke spolupráci i Michaela Gilberta, zasloužilého policejního inspektora těsně před penzí. Je možné, že na ostrově už padesát let řádí sériový vrah a nikdo si toho nevšiml?

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Host vám přinášíme soutěž,
ve které dva z vás mohou vyhrát knihu Ďáblův spár.Správnou odpověď na soutěžní otázku
hledejte na webu nakladatelství Host nebo zde.Do soutěže bylo odesláno 1869 tipů.

Kdo vyhrál?

nadamal (1869), Kristulka (1869)

Správná odpověď

Kolik knih napsala Lara Dearmanová před titulem Ďáblův spár?
Žádnou
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeĎáblův spár (Dearmanová, Lara)
Nová série atmosférických detektivních románů, zasazená do prostředí Normanských ostrovů, která zaujme příznivce Ann Cleevesové nebo Petera Maye. Novinářka Jennifer Doreyová se po několika letech pobytu v Londýně vrací na rodný… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.