Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 naučné knihy Zahrada žije

Máte doma malého zvědavce, který vás při práci na zahradě bedlivě pozoruje a pokládá vám spoustu všetečných otázek, se kterými si občas nevíte rady? Odpovědi na ně a také spoustu užitečných rad a tipů, jak zahradničit s dětmi vám nabízíme prostřednictvím výhry naší soutěži.

Společná zábava na celý rok


Chcete, aby vaše děti poznávaly přírodu a trávily více času venku? Vytvořte pro ně místo, kde si budou moci hrát a kde budete společně pěstovat, tvořit a žít.

Kniha ukazuje, proč je zahrada tak úžasné místo k hraní i objevování a jak si ji co nejvíce užít společně s dětmi a celou rodinou. Najdete v ní spoustu inspirace a jasné postupy s návodnými fotografiemi – s dětmi si tak můžete vše vysvětlovat, plánovat a vyzkoušet. Dejte malým zahradníkům kousek záhonu a svobodu k experimentování!

Práce na zahradě nás vrací ke kořenům a k přirozenému ročnímu cyklu. Spolu s dětmi na jaře zasejte semínko a sledujte, jak se rostlina vyvíjí a roste, v létě si užijte hojnost sklizně a na podzim nasbírejte osivo na další sezonu i zásobu zimního krmení pro ptáčky…

Poznávejte, hrajte si, pěstujte a radujte se ze společné tvorby a každodenních zázraků!

Co vás čeká?
Vlastní úroda od bylinek až po brambory, živá a hravá zahrada (jezírko, koutek pro obry, hmyzí domečky, strašák do zelí aj.), léčivé dobroty, domácí kosmetika a spousta aktivit pro každé roční období, poznávání živočichů na zahradě, fungování rostlin a života v půdě.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Smart Press vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Zahrada žije.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o inspiraci pro zahradničení s dětmiDo soutěže bylo odesláno 1554 tipů.

Kdo vyhrál?

sylver (1554), vrbik5 (1555), botka (1555)

Správná odpověď

Kdo je autorem ilustrací v knize Zahrada žije?
Lucie Hlaváčová.
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeZahrada žije (Blahušová, Anita)
Zahradničíme s dětmi
Chcete, aby vaše děti poznávaly přírodu a trávily více času venku? Vytvořte pro ně místo, kde si budou moci hrát a kde budete společně pěstovat, tvořit a žít. Kniha ukazuje, proč… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.