Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 humoristické romány Saturnin se vrací

Čím dokáže nevypočitatelný a svérázný sluha Saturnin překvapit tentokrát? To si přečtěte v pokračování úspěšného humoristického románu, ve kterém se s ním a ostatními známými hrdiny znovu setkáte.

Saturninova nová překvapení

Nevypočitatelný sluha Saturnin je zpět! A s ním i další oblíbení hrdinové – laskavý dědeček s novým psím kamarádem Neronem, nesnesitelná teta Kateřina a její poučná přísloví, rozmazlený Milouš i filozofující doktor Vlach. Jaká překvapení si pro všechny připravil Saturnin tentokrát? A co na to podnikavý strýc František, nový manžel tety Kateřiny?

Vzpomeňte si na knihu svého srdce a opět prožijte idylické léto v domě u dědečka, jak jej mistrně podává Miroslav Macek v pokračování Jirotkova nejslavnějšího humoristického románu.

Více o této knize si můžete přečíst v našem článku.

Ve spolupráci s nakladatelstvím XYZ
patřícím pod společnost Albatros Media vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Saturnin se vrací.

XYZ_Albatros-Media

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte zde.

Účastí v soutěži souhlasíte, že Vaše emailová adresa bude předána Albatros Media, a. s.

Soutěžní otázka

Kolik stran má kniha Saturnin se vrací?

Více než dvě stě padesát.
Méně než dvě stě třicet.
Více než dvě stě deset.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeSaturnin se vrací (Macek, Miroslav)
Vykouzlí vám na tváři úsměv vzpomínka na pořekadla nesnesitelné tety Kateřiny, filipiky doktora Vlacha, odvahu slečny Barbory, suchý anglický humor, a především nevypočitatelné nápady a úskoky svérázného sluhy Saturnina? Nevypočitatelný sluha… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.