Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 3 naučné knihy Věda, to je brnkačka!

Přesvědčte se společně s vašimi dětmi o tom, že věda je zábava. Jednoduché pokusy z různorodých oblastí si můžete vyzkoušet i doma bez drahého a složitého vybavení. Pokud máte doma malého zvědavce, jistě tuto publikaci oceníte.

Experimenty pro malé vědce

veda-to-je-brnkacka-obalkaChcete-li se stát vědcem, nepotřebujete k tomu zkumavky přetékající různobarevnými tekutinami, spletité hadičky přístrojů ani speciální laboratoř. Tahle knížka vám ukáže, jak si vystačit s málem, a přesto dokázat velké věci. Je prakticky rozdělena na několik oblastí, její zadní část pak představuje jakousi přenosnou laboratoř – tvoří ji stránky, které můžete trhat, stříhat, cákat na ně, abyste viděli, jak vypadá věda v akci. Vaším úkolem je zkrátka bedlivě sledovat okolní svět, dávat pozor a klást si otázky. Přesvědčte se na vlastní kůži, že je věda brnkačka!

Ve spolupráci s nakladatelstvím Mladá fronta vám přinášíme soutěž,
ve které tři z vás mohou vyhrát knihu Věda, to je brnkačka!.

Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Získejte důkaz o tom, že věda je brnkačka

Soutěžní otázka

Vyberte jediné nepravdivé tvrzení:

Kniha má brožovanou vazbu.
V knize najdete oblast věnovanou zvuku.
Kniha má více než sto stran.

Tato soutěž je určena pouze pro registrované členy Klubu knihomolů.
Přihlašte se. / Zaregistrujte se.

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizeVěda, to je brnkačka! ()
Tvořte. Experimentujte. Hrajte si.
Chcete-li se stát vědcem, nepotřebujete k tomu zkumavky přetékající různobarevnými tekutinami, spletité hadičky přístrojů ani speciální laboratoř. Tahle knížka vám ukáže, jak si vystačit s málem, a přesto dokázat velké… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.