Soutěž

Účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s Pravidly soutěží v Klubu knihomolů.

Soutěž o 5 krimi knih Podivná hra

Co když zjistíte, že vás někdo sleduje a snaží se vás zastrašit? Varovná znamení vidíte všude a začnete se bát o své děti. A celou situaci ještě zhorší, když vám váš muž dá jasně najevo, že si myslí, že jste blázen. Přečtěte si, jak se s tím hlavní hrdinka vyrovná.

Kořist neznámého pronásledovatele


Jediná věta promění Karle život v peklo. Mohla prožívat běžnou krizi středního věku, s jakou se vyrovnává spousta jejích vrstevnic. Osud jí ale přichystá zkoušku těžšího kalibru. Někdo ji sleduje, naboural se do jejího počítače, do e-mailových schránek jejích dcer. Všude toho neznámého pronásledovatele tuší, posílá jí varovná znamení a baví se jejími amatérskými dedukcemi a intenzivním strachem o rodinu.

Proč ta podivná hra? Co po ní kdo chce? Karla se snaží se najít jakoukoliv stopu, která by jí pomohla všechno pochopit, ale nemá žádnou podporu v okolí. Cítí se jako štvaná zvěř. Je kořistí opravdového útočníka, nebo své vlastní fantazie? Proč se ve všem dá najít skrytý význam? Možná je opravdu blázen, jak si myslí její muž. Hraje hru, o kterou nestála, hru plnou strachu a bezmoci.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Cosmopolis vám přinášíme soutěž,
ve které pět z vás nůže vyhrát knihu Podivná hra.Správnou odpověď na soutěžní otázku hledejte v článku:
Zasoutěžte si o hru plnou strachu a bezmociDo soutěže bylo odesláno 2102 tipů.

Kdo vyhrál?

davidek (2103), Trombaron (2105), Lilia-na (2105), rebo (2107), vrbik5 (2108)

Správná odpověď

Kterou z knih nenapsala Zuzana Pospíšilová?
Detektivní pohádky
Doporučení:
Share

Ceny v této soutěži

zobrazit info o knizePodivná hra (Pospíšilová, Zuzana)
Jediná věta promění Karle život v peklo. Mohla prožívat běžnou krizi středního věku, s jakou se vyrovnává spousta jejích vrstevnic. Osud jí ale přichystá zkoušku těžšího kalibru. Někdo ji sleduje,… více

Další soutěže najdete na stránkách partnerského portálu České soutěže.