Konec nevinnosti

zobrazit info o knize
Nakladatelství Mystery Press
Vydáno   6/2023
ISBN 978-80-7588-474-9
Překlad Láryšová, Hana
Vydání 1.
Počet stran 296
Vazba vázaná
Formát 155×210
Doporučená cena 349 Kč

O knize

Julii Campbellové se na prstu leskne zbrusu nový zásnubní prsten. Jen ona však ví, co všechno představuje a že zdaleka nejde pouze o štěstí, lásku a první krok k pohádkovému manželství s božským Bradem De Lucou.
Jeden rok. Právě tolik času má na to, aby se dozvěděla víc o muži, kterého si má vzít. Aby poznala jeho rodinu – a prozkoumala jeho tělo a všechny nemravné, neodolatelné způsoby, jimiž dokáže naplnit její nejtajnější touhy.
Ne všechno je ale pouze sex a nevinné hry. Jakkoliv divoké zvíře v Bradově nitru umocňuje její chtíč, Julie si zároveň uvědomuje, že zkrotit ho bude těžké, ne-li nemožné. A navíc na scénu vstupují lidé, co si jejich sňatek nepřejí.
Julie se tak musí vypořádat nejen s vlastními city, ale i se záští, jež může vést až k násilí. Dovedla by však ještě vůbec žít, kdyby to znamenalo ztratit muže, který jí ukradl srdce a zasvětil ji do těch nejzakázanějších rozkoší?
Vyvrcholení skandální erotické série od autorky bestsellerů Smlouva na lásku, Černé lži a Hříchy Hollywoodu, které by si neměla nechat uniknout žádná čtenářka románů Božský bastard a Jeho banán.

Doporučení:
Share

Související články