Vyhrajte svědectví o nehodě na namrzlé silnici

naledi-perex
Zasněženou krajinou se vine silnice, které vede kolem skalní strže. Denně ji mine řada aut, ale jeden z řidičů se kolem řítí příliš rychle. Namrzlá silnice je nebezpečná. Co se stane?

Smrt na zledovatělé silnici

Milenecký pár udržující mimomanželský poměr nasedne do auta a jede na odlehlé místo. Mladou ženu v nesnázích nečekaně sveze neznámý muž. Kdosi se po zasněžených silnicích řítí moc rychle. Všichni projedou kolem stejné skalní strže. Ale jen jeden někoho smete ze silnice, jen jeden někoho nechá zemřít.

Na začátku se vzájemně neznali, nyní je spojuje stupňující se spirála násilí, a ačkoli ani jeden z nich neví všechno, přesto někdo ví dost na to, aby mohl odvyprávět celý příběh.

Náledí je nepředvídatelný thriller, kde nic není tak, jak to na první pohled vypadá. Vina, nenávist a destrukce ženou příběh vpřed a kdesi v dálce čeká euforie z pomsty.

 

Náledí

Autorka: Carin Gerhardsen

Vydalo: nakladatelství Metafora
Překlad: Helena Matocha
Počet stran: 376
Vazba: pevná
Vydáno: 11/2019
ISBN: 978-80-7625-066-6

Přečtěte si více o knize Náledí, kterou do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

Nakladatelství Metafora bylo založeno v roce 2001 a od té doby vydalo několik set titulů všech žánrů. K vydaným beletristickým titulům patří mimo jiné knihy Dana Browna, bestseller Jíst, meditovat, milovat či knihy islandské autorky Yrsy Sigurdardóttir. V lednu 2019 spojila Metafora síly s Nakladatelským domem Grada a společně budou dále pokračovat ve vydávání krásných i poučných knih.

 

Vyhrajte knihu Náledí

Zasněženou krajinou kolem strmé skalní strže projelo ten den hned několik aut, ale pouze řidič jednoho z nich nepřizpůsobil svou rychlost počasí, což vedlo k tragédii a zbytečné smrti. Proč neposkytl zraněnému pomoc a nechal ho zemřít? A co o této nehodě ví ostatní, kteří jeli tou samou cestou? Děj nejnovějšího napínavého thrilleru Carin Gerhardsenové, autorky úspěšné Hammarbyjské série, je stejně nepředvídatelný jako namrzlá silnice a vy se do něj můžete začíst a zjistit, co se skutečně stalo.

Ve spolupráci s nakladatelstvím Metafora vám přinášíme soutěž, ve které tři z vás mohou knihu Náledí vyhrát. Stačí, když u soutěžní otázky vyberete jedinou správnou odpověď ze tří možností, a výhra může být vaše. Hodně štěstí!

Soutěž o knihu Náledí
probíhá od 23. listopadu do 6. prosince 2019.

Náš tip pro ty, kteří tuto soutěž ještě moc neznají: Netipujte na začátku soutěže příliš vysoko! Jednou denně můžete své tipy upravovat a zvýšit tak šanci na výhru.

Související soutěž

Soutěž o 3 thrillery Náledí

Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeNáledí

Gerhardsen, Carin

Metafora, 2019

Napsat komentář