Jail City – komiks i hra

Otcenaskova_Lezak_Jail City
Dětské sny se někdy plní. Robertovi se ten jeho splnil v záhadně ztraceném Jail City mezi kovboji a indiány. Okolnosti ho donutily stát se skutečným ostříleným pistolníkem.

V napínavém komiksovém příběhu Jail City: Město v zajetí zažijete divoké střílečky, zběsilé honičky na koních i bez nich, přátelství a nenávist na život a na smrt. Podaří se Bobbymu a jeho přátelům otevřít Bránu času a zachránit se z obleženého Jail City? Pokud se vám ve světě kovbojů líbí, určitě si rádi zahrajete deskovou hru, jejímž cílem je sesbírat potřebné části starodávné Mapy času a provést starý indiánský rituál. Kniha obsahuje herní plán pro 2–4 hráče. Ke hře potřebujete běžné hrací figurky a šestihrannou kostku.

 

Jail City

Město v zajetí
Autoři: Zdeněk Ležák, Martina Otčenášková
Ilustroval: Michal Kocián

Počet stran: 104
Vazba: vázaná
Formát: 214×304 mm
ISBN: 978-80-266-1078-6
Doporučená cena: 399 Kč

Knihu Jail City vydalo nakladatelství Edika.

 

Ukázky z knihy

Otcenaskova_Lezak_Jail City_ukazka1

Otcenaskova_Lezak_Jail City_ukazka2

Prohlédněte si další ukázku.

 

Zdeněk Ležák

Zdeněk Ležák (* 1974, Praha) je novinář, publicista, šéfredaktor časopisu ABC. Absolvent Literární akademie Josefa Škvoreckého. Od roku 1999 působí v redakcích časopisů pro děti. Zaměřuje se především na tvorbu pro děti a mládež a tematicky na moderní technologie a historii. Je autorem úspěšných knih Ve jménu HusaStopa legionáře II., Marie Terezie a její Habsburkové.

Informace o autorovi byly čerpány ze stránek Albatros Media.


Nakladatelství Edika představuje širokou nabídku knih, které jsou určeny nejen dětem a mládeži, ale i jejich rodičům a pedagogům. Moderní učebnice sledující trendy ve vzdělávání pro všechny věkové skupiny a stupně pokročilosti. Knižní portfolio nakladatelství Edika zahrnuje ucelené řady jazykových učebnic, vysokoškolské učebnice, učebnice pro technické obory, odborné slovníky či dvojjazyčné verze známých literárních děl a také bohatou nabídku publikací a pracovních sešitů pro rozvoj schopností a dovedností dítěte, jeho předškolní i školní přípravu.
Doporučení:
Share

Související knihy

zobrazit info o knizeJail City
Město v zajetí

Ležák, Zdeněk – Otčenášková, Martina

Edika, 2017

Napsat komentář